Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK Partililer kan verdi

AK Partililer kan verdi
6.05.2016 - 19:15

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve İl yönetim kurulu üyeleri, Kızılay Kan Merkezinde kan bağışında bulundu.
AK Parti Düzce teşkilatı, Kızılay kan merkezinde kan bağışında bulundu. İl Başkanı Hikmet Keskin’in öncülüğünde Kızılay Kan Merkezine giden il yönetim kurulu üyeleri ve İGM Grup Başkan Vekili Cahit Aydın, duyarlı davranış örneği göstererek kan bağışı yaptı. Kızılay’ın yaptığı görevi çok kutsal ve önemli bulduklarını ifade eden İl Başkanı Keskin, “Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada da ülkemizin ismini duyuruyor ve yardıma muhtaç insanlara yardımlarda bulunuyor” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, kan bağışında bulunmanın önemli bir sorumluluk olduğunu belirterek, “Her kan bağışında bulanan insanın, bir can kurtardığını düşünürsek önemi daha da ortaya çıkıyor. Her sağlıklı insan kan vermelidir. Yapılan kan bağışlarıyla, ihtiyaç sahibi kişilerin derdine derman olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yarın bize veya bir yakınımıza kan ihtiyacı olabilir. Bunun için halkımızın kan bağışına daha fazla önem vermesini istiyoruz” ifadelerinde bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar