Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK Partili ilçe başkanı istifa etti

AK Partili ilçe başkanı istifa etti
3.12.2019 - 18:07

 Yalçıner istifasını şu şekilde açıkladı: "2011 yılında eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, Yığılca AK Parti Gençlik Kolları Başkanı olarak başladığım aktif siyasi hayatıma 2013 yılında atama, 2014 ve 2017 yıllarında İlçe kongrelerimiz ile İlçe Başkanı Olarak devam etmiş bulunmaktayım. Görev sürem boyunca İlçe merkez ve köylerimizde ekip olarak birçok başarılı çalışmalar yaptık. 

 

Tabiri ile 2002 yılından bugüne kadar Yapmış olduğu yatırımlar ile yeni Türkiyenin mimarı AK Parti ise bizlerde kurucu genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, il başkanımız ve milletvekillerimizden aldığımız güçlü destek İle ilçe merkez ve köylerimize yapmış olduğumuz yatırımlarla Yığılca’mızı şaha kaldıracak birçok hizmetin gelmesine vesile olduk. Öncelikle bu hizmetlerin ilçemize kazanımı noktasında emeği olan herkese teşekkür ediyorum.

 

AK Parti Siyasi Partiden öte bir dava hareketidir. AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışı olup kongrelerimizde yenilenme sürecidir. Türkiye Genelinde AK Parti 7. Olağan kongre sürecimizin başlaması ve partimizin yenilenmesi, öncelikle 2023 ve 2024 hedeflerine güçlü şekilde girebilmesi, daha güçlü bir teşkilat yapısı oluşturulması ve yeni gelecek arkadaşlarımızın da önünü açabilmek için 2 Yıl Gençlik Kolları başkanı ve 6 yıldır İlçe başkanı olarak Şeref ve gururla yürüttüğüm ve tekrar aday olmayı düşünmediğim, AK Parti Yığılca İlçe Başkanlığı Görevimden Feragat ediyorum. 

 

Belirtmek isterim ki bu bir veda değildir. Bundan sonraki süreçte de partimiz, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve teşkilatlarımızın emrinde çalışmaya Partimize ve davamıza hizmet etmeye kararlı bir şekilde devam edeceğim” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar