Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Toğrul AK Parti Kaynaşlı Belediye Başkan aday adayı

Toğrul AK Parti Kaynaşlı Belediye Başkan aday adayı
14.11.2018 - 15:12

Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel yönetimler seçimleri için aday adayları müracaatları sürüyor. Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinden aday adayı olan Sağlık Kurumları işletmeciliği yönetim uzmanı Ömer Faruk Toğrul, aday adaylık dilekçesini Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan’a verdi.


Toğrul, gönül belediyeciliği ile gönüllere dokunmak için aday adayı olduğunu belirterek “Amacımız yük olmak değil yük almak. Eğer bu görev bize nasip olursa iki temel üzerinde yürütmeyi planlıyorum. Bunlardan birincisi istişare ikinci ise liyakattır.

Bizim bu yola çıkmamızdaki en büyük vesile Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere hitabında kullanmış olduğu şu cümledir. ‘Eğer hayallerini büyük olursa uygulamanızda büyük olacaktır’ Bizlerde bu yola hayallerimiz büyük olduğu için ve gençlere önem verdiği için bu yola çıkmış bulunmaktayız. Hayırlısı ne ise o olsun” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar