Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK Parti Nisan ayı danışma toplantısı yapıldı

AK Parti Nisan ayı danışma toplantısı yapıldı
9.04.2018 - 14:13

Divanın oluşturulmasının ardından açılış konuşmasını AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin gerçekleştirdi. 2019 seçimleri için çalışmalara başladıklarını kaydeden Keskin, “Ülkemiz çok önemli günlerden geçiyor. Yol arkadaşlarımızla birlikte önemli anlara şahitlik etmenin duygusuyla böyle başlamak istedim. Düzce teşkilatları da bunun bilincinde olarak 16 yıllık iktidarlık sürecinde önemli işler başarmıştır. Her türlü engele rağmen. Her yaptığımız toplantıda bütün dava arkadaşlarımız, yol arkadaşlarımız büyük katılım sağlıyor. Çünkü biz gücünü milletten alan bir partiyiz. Düzce teşkilatları uzun zamandır bir çalışma yürütüyor. Bütün teşkilatlarımızı yeniden yapılandırdık. Birlik ve beraberlik içinde teşkilatımız muhteşem bir çalışma yaptı. Bu bizim için çok önemli bir çalışmaydı. Biz de istedik ki sandığımıza sahip çıkalım. 2019 yılında iki tane çok önemli seçim olacak. Bu seçimler için çalışmalar başlamış durumdadır. Biz hizmet için geldik ve hizmet etmeye devam edeceğiz. Yarın seçim var dense Düzce teşkilatları bu seçime hazırdır” ifadelerini kullandı. 

“Gerçekleşmeyen projemiz yok” 
Ardından konuşan AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan; “İl başkanımızdan önemli bilgiler aldık. İl başkanımızdan böyle bilgiler almak bizi çok sevindirdi. 2014’de biz bir projeyle başladık. Bizin gerçekleşmeyen projemiz yoktur. 2019’da yerel seçimlere bir daha gidiyoruz. Biz belediye başkanımızla birlikte il genel meclisinin çalışmalarını da yakından takip ediyoruz. Katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bizim ölçeğimizdeki hiçbir ilde belediye meclisinin alanlarına giren işler bizim kadar yapılmıyor. Biz ölçeğimizdeki iller arasında ilk üçte yer almaktayız. Yaz sezonu geldiği için yol mevzuları mutlaka konuşulacaktır. Bizin bu konuda elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Bu sandığa yansıyacak olan hizmettir. Hiç boynumuzu bükecek bir durumumuz yok. Şu yapılmadı, bu yapılmadı diyenlere soruyorum. Düzce’ye ne yapılmadı? “ ifadelerini kullandı. 

“Projelerin takibini yapıyoruz” 
Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise “ Teşkilattan gelen kardeşiniz olarak seçim çalışmalarını yerinde görmüş durumdayım. Siyasetin birlikteliğin olduğu illerden biridir Düzce. Biz parlamentoda sizi temsil etmek için bulunuyoruz. Milletvekillerinin en önemli işi şehri için iş becerebilmedir. Hangi belediye başkanımız bize hangi çalışma için geldiyse biz bu çalışmaların tamamını takip ettik. Belki tamamını beceremedik ama tamamını takip ettik. Tüm kademelerdeki arkadaşlarımızın uyumlu çalışmaları bizi çok önemli noktaya getirdi. Çalışmalar kapsamında gurup yollarımızı bitireceğiz. Akabinde ara yollarımızı da bitireceğiz. Bizim hizmet anlayışımız nefesimizin yettiği kadar koşmaktır” şeklinde konuştu. 

“Bazı projeleri durdurmak zorunda kaldık” 
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, “ Biliyorsunuz belediye başkanları bazı projelerle geliyorlar ve süreci boyunca bu projeleri bitiriyorlar. Biliyorsunuz benden önceki belediye başkanımız bazı projelere başlamıştı ama biz bu çalışmaların bazılarını durdurmak zorunda kaldık. Nedeni biliyorsunuz bir atasözü vardır ayağını yorganına göre uzat. Bizde bu nedenle bu çalışmaları durdurduk. Belediyenin bütçesi izin verirse bu çalışmalara bundan sonraki süreçte yapacağız. Düzce’nin bütün sorunlarıyla ilgileniyoruz. İlgilenmeye de devam edeceğiz” diye konuştu. 

Protokol konuşmalarının ardından İl, Gençlik ve Kadın Kollarının faaliyet sunumları yapıldı. Son olarak her danışma toplantısında bir belediye başkanının faaliyetlerini anlattığı sunumda Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, göreve geldiğinden bu yana yaptıkları çalışmaları aktardı. Toplantı daha sonra sona erdi. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar