Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Ak Parti il başkanlığına aday

Ak Parti il başkanlığına aday
14.12.2017 - 18:22

31 Aralık 2017 Pazar günü yapılacak olan Ak Parti İl başkanlığı kongresi öncesinde Semih Kıbrıs il başkanlığına aday olduğunu açıkladı. İşte Semih Kıbrıs’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın tam metni.

Semih Kıbrıs

48 dk. · 

31 ARALIK KONGREMİZDE ADAYIM.
Elbette Genel Merkeze Rağmen Siyaset olmaz.Hele Kurucu Genel Başkanımıza,Cumhurbaşkanımıza,mazlumların umudu,medar-ı İftiharımız Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN ,Reisimize rağmen hiç olmaz.Ama ben 
DÜZCE AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA 31 ARALIKda adayım.
Listemi sunacağım.
Buradan şu anlaşılmasın RAĞMEN Mİ.?
Hayır ,tam tersi Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve mefkurelerimize istinaden adayım.4-5 aydır bahsi geçen Metal yorgunluğu vb.konulara olumlu yönde ivme kazandırmak adına,tebdil-i yönetimde ferahlık olacağından,yenilikle,değişimle Sayın kurucu Genel Başkanımızın hızına daha olumlu,verimli ayak uyduracağımızdan adayım. Diğer önemli bir husus eski ve yeni Teşkilat mensuplarımızın tensiplerine istinaden adayım.2001 yılindan, teşkilatin tabanindan zikzak çizmeden sabırla,Sadakat ve Liyâkatle gelen biri olarak adayım.17-25 Aralık ta 15 temmuzda yönü belli olan bir adayım . Bu konuyu Düzce kamuoyuna duyurur,her şeyin en iyisine layık , Güzide Düzcelileri sevgi ve saygıyla selamlarım.Allah yar ve yardımcımız olsun.Durmak yok Yola devam.

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar