Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK Parti’den Başkan Yiğit’e ziyaret

AK Parti’den Başkan Yiğit’e ziyaret
3.10.2017 - 12:42

AK Parti Yığılca ilçe başkanı Kerem Yalçıner önderliğinde ilçe teşkilatı Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’e ziyaret gerçekleştirdiler.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Yiğit’in ilçede gerçekleştirdiği atılıma dikkat çekildi. Başkan Yiğit’e ilçede yürüttüğü başarılı çalışmaları ve hedeflediği projelerde istikrarlı çalışmaları adına ilçe yönetimi ve ilçe halkı adına teşekkür eden ilçe Başkanı Yalçıner, “2013 yılında atama ve 2014 yılında kongre ile yürüttüğümüz ilçe başkanlığı görevimiz sürecinde ilçemizi teşkilat-belediye ve belediye-teşkilat işbirliği ile birlik içinde, dedikoduya ve fitneye mahal vermeden yürütmekteyiz.

İlçemizde genç ve dinamik teşkilat yapısı ile bundan sonraki süreçlerimizde de bu anlayış ve beraberlikle yolumuza Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2019-2023-2053-2071 hedefleri doğrultusunda devam edeceğiz. Teşkilatımızın içinden gelen bir belediye başkanımız olmasının avantajını bugüne kadar hep yaşadık. Belediye Başkanımız Muzaffer Yiğit’e ilçe teşkilatımıza vermiş olduğu desteklerden ve ilçemiz adına gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalarından ötürü ilçem ve teşkilatım adına teşekkür ederim” dedi.

Başkan Yiğit ise “Bilindiği üzere kısa bir süre önce ilçemizde AK Partimiz adına bir kongre gerçekleştirdik. Bu kongremizle birlikte mevcut başkanımız Kerem