Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK Parti Başkanı Keskin “Haksız eleştiriler”

AK Parti Başkanı Keskin “Haksız eleştiriler”
22.07.2017 - 10:29


AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin basın açıklamasında, “2015 yılından itibaren Düzce ilimizde gerek yaptığımız siyaset gerekse de icraatlarımız konusunda her zaman muhalefet partileri ile uyum ve birliktelik içinde olmaya özen gösterdik. Düzce’de yaşayan, Düzce ve ülkemize hizmet etmek için çıktığımız bu yolda, istişare ve birliktelik kültürünün yeniden tesisleşmesini önemsedik ve bunun için gayret göstermeye devam ediyoruz. Özellikle Düzce’mizin gelişip kalkınması için liyakatın önemini her siyasi kurum gibi çok iyi biliyor ve liyakat ile icraatların yapılmasını sağlıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde KOSGEB bünyesine taşeron kadrodan işe alınan Akçakoca Kadın Kolları İlçe Başkanımız üzerinden AK Partimize yapılan haksız eleştirilerin ilimizdeki uyumun bozulmasını sağlamayacağını belirtmek isterim. Liyakat sahibi herkesin istediği kurum ve kuruluşta göreve başlayacağı gibi hangi siyasi partiden olup olmadığı da liyakat kavramının içinde yer almamaktadır. Dolayısıyla bir kurum ve kuruluşa alınan işçinin AK Partili olması ya da başka bir partiden olmasından dolayı yapılan haksız eleştiriler gereksiz ve gündemi meşgul etmekten öteye geçmeyecektir. KOSGEB bünyesinde alınan işçi alımlarında AK Partimiz olarak bir dahilimizin olmadığını, partimizin üyesi olan Meral Çalışkan ve Kenan Yener’in de memur olarak atandığı bilgisinin yalan ve yanlış olduğunun altını çizerek, AK Partili oldukları için yapılan eleştirileri de kabul etmediğimizi kamuoyuna paylaşırız” ifadelerinde bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar