Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK Parti il başkanı Keskin, 5 çocuklu Özdemir ailesi ile iftar yaptı

AK Parti il başkanı Keskin, 5 çocuklu Özdemir ailesi ile iftar yaptı
7.06.2017 - 14:11


AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 5 çocuklu Özdemir ailesi ile birlikte iftar yaptı. Çay Mahallesinde 5 çocuğu ile mücadele veren Seher Özdemir’in evine misafir olan İl Başkanı Hikmet Keskin, aile fertlerinin sorunlarıyla yakından ilgilendi. Ramazan ayı boyunca dar gelirli ailelerle birlikte iftar sofralarında bir araya gelmeye gayret gösteren İl Başkanı Hikmet Keskin’e eşi Fatma Keskin, Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Hüsne Yıldırım ve Ekonomi İşleri Başkanı Cihat Çelik eşlik etti.
Çay Mahallesinde oturan ailenin yaşam koşulları hakkında bilgi alan Keskin, “Dar gelirli vatandaşlarımızla birlikte orucumuzu açarak Ramazan ayında yardımlaşma ve dayanışma duygularımızın daha çok gelişmesi için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyor, çare olmaya çalışıyoruz. Bu iftarlarımız devam edecek” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar