Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'YE TREN HIZLI MI YAVAŞ MI GELECEK?

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk Düzce’ye yapılacak yatırımlar ile ilgili Ankara’da temaslarını sürdürüyor.

DÜZCE'YE TREN HIZLI MI YAVAŞ MI GELECEK?
2.11.2023 - 14:53
Güncelleme 2.11.2023 - 16:18
Haber Merkezi

Öztürk, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci ve AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürü Hasan Pezük’ü ziyaret etti. Ziyaretin ardından Düzce’den demir yolu geçecek mi sorusu gündeme geldi. Ayrıca yapılacak yatırımın hızlı tren olup olmayacağı merak konusu oldu.  

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Ercan Öztürk, Genel Müdür  Hasan Pezük’e taleplerini ilettiklerini belirterek “Düzce’mize ve bölgemize yapılması gereken yatırımlar konusunda isteklerimizi dile getirdik. Genel Müdürümüz Pezük’e, göstermiş olduğu nazik misafirperverlik ve ilimizin ihtiyaçları konusundaki hassasiyeti için teşekkür ederim” dedi. 

Ercan Öztürk ayrıca Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan ile de görüşerek Düzce’nin ihtiyaçlarını aktardı.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar