Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“DÜZCE’DE YENİ BİR HİKAYE YAZACAĞIZ”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Düzce’nin köylerinde kalıcı hizmetler yapmayı sürdüreceklerini söyledi. Keskin 21. yılında AK Parti’nin Düzce’de yeni bir hikaye yazacağının altını çizdi.

11.06.2022 - 11:30
Güncelleme 11.06.2022 - 12:56
Haber Merkezi

Her hafta ilçelere giden AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet bu hafta Gölyaka’nın köylerini gezdi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile beraberindeki AK Parti heyeti ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Başkan Keskin bu hafta Gölyaka’nın köylerini gezerek köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Düzenlenen ilçe ve köy ziyaretlerine, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Gölyaka  İlçe Başkanı Necmi Kap, İl Genel Meclis Üyesi Fazlı Koç ve İbrahim Keleş, Gölyaka İlçe Kadın Kolları Başkanı Leyla Ersoy ile ilçe teşkilatı katıldı.

İÇMELER’İN SU SORUNU ÇÖZÜLECEK

AK Parti İl Başkan Keskin, İçmeler köyünü ziyaret ederek, köyün içme suyu sorununun giderileceği sözünü verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a duyulan sevginin Düzce’de her daim arttığını söyleyen Keskin “İçmeler Köyünde çok güzel bir şekilde karşılandık. Muhtarımıza teşekkür ediyoruz, burada yaşayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. AK Parti’ye ve Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı olan bu sevgiyi Düzce’mizin her bir köşesinde görmek mümkün. Bize düşen de bu köylerimize taş üstüne taş koymaktır. İçmeler köyünün içme suyu hattı sıkıntısı vardı. İnşallah bu sene bu sıkıntıyı gidermeyi Allah bize nasip eder. Bunun peşinde koşturacağız” diye konuştu.

21. YILIMIZDA YENİ BİR HİKAYE YAZACAĞIZ”

Keskin AK Parti’nin 21. Yılında Düzce’de yeni bir hikaye yazacağını dile getirerek “Ne yapabiliyorsak 2023 yılı geldiğinde, köylerimize bir çok eser bırakarak finali yapmak istiyoruz. Düzce’nin 278 köyü var. Düzce’de 21. yılında AK Parti yeni bir hikaye yazmak için yola çıkacak. Biz teşkilat olarak Cumhurbaşkanı’mızın deyimiyle  bu milletin emrine amadeyiz, hizmetkarıyız. Birlik beraberlikten kuvvet doğar. Hep birlikte yolumuza devam edeceğiz” dedi.


Editör: E. Varol
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar