Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“Balık Masasında mı Yazıldı O Rapor?”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından  paylaşılan Düzce raporu gündem olmaya devam ediyor. 4.sü sosyal medyada paylaşılan Faruk Özlü’nün “Üzülmedim ki” klibinde Kemal Kılıçdaroğlu’na yanıt veriliyor.  

“Balık Masasında mı Yazıldı O Rapor?”
6.02.2022 - 10:00
Güncelleme 6.02.2022 - 15:57
Özel Haber

Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün CHP liderine cevaben hazırlattığı video klip  paylaşımlarına AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de destek verdi.  Ayşe Keşir Özlü’nün videosunu  “Balık masasında mı yazıldı o rapor?” sözleri ile paylaşarak “ Düzce CHP’ye kaç gömlek büyük gelir ”dedi.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün sosyal medya hesaplarından paylaşılan 4.klibi partisinden de destek görüyor.  

Faruk Özlü tarafından Kemal Kılıçdaroğlu’na yanıt olarak hazırlanan videolara AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’de yorumları ile destek vermeyi sürdürüyor.

Özlü 4.klipli yanıtında Kılıçdaroğlu’nun ‘ Hiç üzülme” sözlerine Kamuran Akkor’un “ Üzülmedim ki” şarkısını kullanmayı tercih etti.

Faruk Özlü’nün Kim “ Düzce geri kalmış” diyorsa şaka yapıyordur veya bilmeden konuşuyordur.   Düzce Türkiye’nin en genç şehri olmasına rağmen 81 il içinde ihracat 33.sü  sanayileşmiş, istihdamı yüksek, nüfusu her geçen gün artan, turizm ve tabit harikası bir kentir”  ifadeleri ile Kılıçdaroğlu’nu etiketleyerek yaptığı kilipli paylaşıma Ayşe Keşir de destek verdi.    

Keşir sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda raporu siyasi çaresizlik olarak nitelendirerek “20 kişi gelmişler, genel başkanlarının eline yalan yanlış, sözde bir rapor tutuşturmuşlar. Balık masasında mı yazıldı o rapor? Siyasi çaresizlik bu olsa gerek” dedi. 

Keşir ayrıca “Düzce CHP’ye kaç gömlek büyük gelir?” sorusunu yöneltti.

 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar