Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Adige ve Abhazlarla Görüştüler

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, yapılan çalışmaları anlatmak ve sorunları karşılıklı istişare edebilmek içini dernek ziyaretlerini sürdürüyor.

14.01.2022 - 12:24
Güncelleme 14.01.2022 - 13:06
Haber Merkezi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce’de faaliyet gösteren Kafkas derneklerini ziyaret ederek, dernekler hakkında bilgi aldı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, sivil toplum örgütlerini ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Yönetim Kurulu Üyeleriyle ile birlikte, ilk olarak Abhaz Kültür Derneğini ziyaret etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette konuşan Keskin, “Sürekli bir araya gelmeyi istiyoruz. Malum yaptığımız iş biraz zor. İnsanların gönlünü kazanmak, onların dertlerini dinlemek için her gün bir yerlerdeyiz ve Ankara’dan işlerin takibini yapmaktayız. Hayat devam ettiği müddetçe istekler, sıkıntılar ve dertler hep olacak. Tabi bazı köylerimizde sıkıntılarımız oluyor. Bu sorunları karşılıklı istişare etmek için ziyaretimizi gerçekleştirdik” dedi.

Düzce Abhaz Kültür Dernek Başkanı İlhan Kıymet ise konuşmasında, “Ben derneğimiz adına AK Parti İl Yönetimine teşekkür ediyorum” dedi. Yapılan ziyarette AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’e Abhaz yöresel yemeklerinden olan Haluja ikram edildi.

Bir diğer ziyaretini Düzce Adige Kültür Derneğine yapan Başkan Keskin burada Dernek Başkanı Murat Seyok ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Dernek hakkında bilgi alan Başkan Keskin’e, Dernek Başkanı Murat Seyok tarafından özel yapılan at nalı hediye edildi.


Editör: E. Varol
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz