Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“SÖYLEMLER BAKIŞ AÇISI VE ZİHNİYET AYNI”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu Cumhuriyet Halk Partisi kongresini yorumladı.

7.11.2023 - 16:30
Güncelleme 7.11.2023 - 17:23
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni genel başkanı seçimleri hakkında “bakış açıları ve zihniyet aynı” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 38. Olağan Kurultayı’nda Özgür Özel’in yeni genel başkan olarak seçilmesinin ardından AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu “Söylemler, bakış açıları ve zihniyet aynı” dedi. ‘Bizler yolumuza bakıyoruz, onlar düşünsün’ diyen Başkan Şengüloğlu “Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni genel başkanı Özgür Özel’e hayırlı olsun.

Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘Bay Bay Kemal’ demişti. Cumhurbaşkanımızın da dediği çıktı. Bizim şimdi ki genel başkan ile ilgili hiçbir endişemiz yok.

Onların kendi iç sorunudur. Cumhuriyet Halk Partisi bundan sonra kendi içlerinde kendi dinamitlerinde neleri değiştirirler, neler yaparlar biz onda değiliz biz kendi yolumuza bakıyoruz.

Ama şu var Cumhuriyet Halk Partisi’nin kurultayında söylenen sözlere baktığım zaman, söylemde hiçbir değişiklik yok sadece lider değişikliği var.

Söylemler bakış açıları ve zihniyet aynı. AK Parti için hiçbir sıkıntılı bir durum yok. Bizler yolumuza bakıyoruz, onlar düşünsün.” dedi

(Haber: Hakan Arslan)


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar