Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KEŞİR: DÜZCE'YE DEĞER

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, yakın zamanda hizmete girecek olan Muncurlu’daki Kadın ve Çocuk Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. Sağlık alanında verilen tüm sözleri yerine getirdiklerini belirten Keşir “Ne dediysek o! Hemşehrilerimize şimdiden hayırlı olsun. Düzcemize değer” dedi.

KEŞİR: DÜZCE'YE DEĞER
9.09.2023 - 12:26
Güncelleme 9.09.2023 - 13:39
Özel Haber

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk ve AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu Düzce’deki sağlık yatırımlarını birlikte inceledi. İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz Keşir, Öztürk ve Şengüloğlu’na yatırımların son durumu ile ilgili bilgi verdi. 

Ekip önce Dünya Fizyoterapistler Günü dolayısıyla Muncurlu Fizik Tedavi Hastanesi’ni ziyaret etti. Burada görev yapan fizyoterapistlerin günün kutlayan Keşir, Öztürk ve Şengüloğlu ayrıca hastalarla sohbet etti. 

Ayşe Keşir “Fizyoterapistlerimiz sağlık için, hemşehrilerimiz için gece gündüz çalışıyorlar. Şifa veren elleri dert görmesin” dedi. 
Daha sonra yapımı süren Muncurlu Kadın ve Çocuk Hastanesi’ne geçen ekip burada çalışmaları yerinde gördü. Ayşe Keşir “Cihazlar yerleşmeye başladı. Çalışmalarda sona yaklaştık. Ne dediysek o! Hemşehrilerimize şimdiden hayırlı olsun. Düzcemize değer” diye konuştu.

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk ise “Son teknoloji cihazlarımızla vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak olan hastanemizin vatandaşlarımız adına hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde açıklama yaptı.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. Damla

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar