Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

‘2024’te Yolsuz Köy Kalmayacak’

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin 2024 yılına kadar Düzce köylerindeki yol ve su projelerini tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. Keskin 2024’te Düzce’de yolsuz ve susuz köy kalmayacağının altını çizdi. 

‘2024’te Yolsuz Köy Kalmayacak’
29.12.2021 - 11:04
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin Düzce Merkez ve ilçe köylerini ziyaret ederek, ilçe teşkilatları, köy muhtarı ve köylülerden gelen talepleri dinledi.  İl Başkanı Keskin, “Köy ziyaretlerinde vatandaşlarımızın sorunlarını bire bir dinleme fırsatı buluyoruz” dedi. 

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, köy ziyaretlerine devam ediyor.  Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını yerinde dinleyen AK Parti Düzce İl Teşkilatı çözüm önerilerini anlatıyor. 


AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin İl Yönetimi ile birlikte merkezde Doğanlı ve Muncurlu ile Çilimli’de Pırpır ve Tepeköy’ü ziyaret etti.

Ziyaretlerde köy sakinleri, Başkan Keskin ve partililere, yoğun ilgi göstererek sorun ve sıkıntıları paylaştı. 

2024 yılına kadar alt yapı sorunlarını bitirmek istediklerini belirten Keskin, “Köy ziyaretlerimiz büyük bir ilgi görüyor. Gittiğimiz her yerde sorunları görebiliyoruz. Geçtiğimiz yollardan yolların bozuk olup olmadığını görüyoruz. Teşkilatımızın ve vatandaşlarımızın istediği talepleri bire bir dinleme fırsatı buluyoruz. Bir taraftan da yaptığımız projelerin takibini yapmış oluyoruz. Mesela Pırpır Köyünde büyük bir yatırım var. Su alt yapı projesi. Maliyeti 1,5 Milyon TL civarında.

Özellikle yol ve su projelerini 2024’e kadar bitirmek istiyoruz. Dolayısıyla bu köy ziyaretlerinde yakinen bunları görmüş oluyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyetini ölçmüş oluyoruz. İnşallah Allah Devletimize zeval vermesin. 2022, 2023 ve 2024 yılarında biz Düzce’nin Köylerinde yolu olmayan, suyu olmayan köy bırakmayacağız. Köylerinde daha yaşanır hale gelmesi için biz çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar