Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“ÇABALARI HİÇ BİR ZAMAN GÖZ ARDI EDİLEMEZ”

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, dürüst, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla çalışan gazetecilerin toplumun bilinçlenmesinde kritik bir rol üstlendiğini vurguladı.

“ÇABALARI HİÇ BİR ZAMAN GÖZ ARDI EDİLEMEZ”
21.10.2023 - 12:29
Güncelleme 21.10.2023 - 12:30
Haber Merkezi

Hasan Şengüloğlu 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında, gazetecilerin çabalarının hiçbir zaman göz ardı edilemeyeceğini dile getiren Şengüloğlu “21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü vesilesiyle gece gündüz demeden haberin peşinden koşarak, toplumumuzu bilgilendirme görevini yerine getiren ve demokrasinin temel taşlarından biri olarak önemli bir rol oynayan tüm gazeteci arkadaşlarımızın bu anlamlı gününü kutluyorum.  

Dünya’nın neresinde olursa olsun, ne kadar zor koşullar altında olsa bile, bizlerin doğru bilgiye erişmesini sağlama çabaları hiç bir zaman göz ardı edilemez. Dürüst, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla çalışan gazetecilerimiz, toplumun bilinçlenmesinde kritik bir rol üstlendiğinin her zaman farkında olmalıyız” dedi.

Özveri ile çalışan tüm gazetecilere meslek hayatlarında başarı dileyen Şengüloğlu “Bu anlamlı günde şehrimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde aktif olarak görev alıp emek harcayan ilimizin tanıtımına önemli katkılar sunan kıymetli basın mensuplarımıza katkılarından dolayı Düzce’miz adına teşekkür ediyorum.  

Bu duygu ve düşüncelerle başta Düzce’mizde görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları olmak üzere tüm basın mensuplarımızın 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutluyorum. Özveriyle çalışan tüm gazeteci arkadaşlarımın meslek hayatlarında başarılarının devamını diler sevgi ve saygılarımı sunarım" ifadelerini kullandı.

(Haber: Ç. Özkurt)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar