Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KEŞİR VE ÖZTÜRK MAZBATALARINI ALDI

28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde AK Parti'den Düzce Milletvekili seçilen Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk mazbatalarını aldılar. Keşir ve Öztürk parlamentoda Düzce’yi en iyi şekilde temsil edeceklerinin altını çizdiler. Ayşe Keşir gelişen Düzce’ye katkı sağlamayı sürdüreceklerini söylerken, Ercan Öztürk ise Düzce için gece gündüz çalışacağını vurguladı.

25.05.2023 - 17:25
Özel Haber

Mazbata törene Düzce Adliyesi’nde gerçekleştirildi. İl Yönetimi ve partililerin de hazır bulunduğu törende Ayşe Keşir mazbatasını Seçim Kurulu Başkanı Hakim Sibel Demir’den, Ercan Öztürk ise Hakim Murat Kurt’tan aldı. 

“CANSİPERANE ÇALIŞTIK”
Tören sonrasında açıklamalarda bulunan AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu seçim sürecinde cansiperane çalışarak önemli bir başarıya imza attıklarının altını çizdi. Seçim sürecinde ara verilen çalışmalar yeniden hız vereceklerini kaydeden Şengüloğlu “Tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Milletvekilliğine destekte 4.,Cumhurbaşkanlığı’na destekte 11. olduk. Seçime gitme oranında da Türkiye birincisi olduk. Çok yoğun bir tempo ile çalıştık. Cansiperane mücadele ettik. Herkes gayret gösterdi. Bunun neticesini de aldık. Seçmen hemşehrilerimize de teşekkür ediyorum. Katılım oranı halkımızın seçime olan hassasiyetinin de bir göstergesi. Vekillerimize hayırlı olsun. İkisi de tüm Düzce’nin vekililer. Düzce’mize en güzel şekilde hizmet edecekler. Bizim için de durmak yok yola devam. Seçim temposu nedeniyle çalışmalarımıza ara vermiştik. Şimdi kaldığımız yerden devam edeceğiz. Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinin de hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kazanacak ve yolumuza devam edeceğiz” dedi. 

“DÜZCELİLERİ MAHÇUP ETMEYECEĞİM”
Ercan Öztürk, kendisine vekalet veren Düzcelileri mahcup etmeyeceğini vurgulayarak “Seçim kurulunda çalışan tüm görevli arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Teşkilatımızın tüm üyeleri gece gündüz demeden çalıştılar. Hepsine teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü de Düzce halkına ediyorum. Bize vekaletlerini, kendilerini temsil etme yetkisini verdiler. Bizde onları mahcup etmeden vekaletlerinin gereğini yerine getireceğimize, gecemizi gündüzümüze katarak Düzce için çalışacağımıza söz veriyoruz. Kamudan geliyorum. Kamu çalışanlarının sorunlarını biliyoruz. Oy isterken de kamu personeli olsam bana oy verirdim demiştim. Bunun da takipçisi olacağım” diye konuştu.

“TERCİH ERDOĞAN OLACAK”
28 Mayıs’ta Düzce halkının yeniden tercihini Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullanacağına inandığını ifade eden Öztürk “Çok heyecanlıyım bize yüklenen yükün farkındayım. Bu güveni boşa çıkarmamak için sayın Genel Başkanımızın rehberliğinde Düzce için gece gündüz çalışacağız. Düzceliye mahcup olmayacağız. Mecliste çoğunluğu AK Parti sağladı. 28 Mayıs’ta da Düzce halkının tercihini Recep Tayyip Erdoğan’dan yapacağına, en yüksek oyu vereceğine inanıyoruz. Koordineli çalışarak Düzce’ye hizmet getirme noktasında buna ihtiyacımız var” şeklinde açıklama yaptı. 

“DÜZCE’YE KATMADEĞER ÜRETECEĞİZ”
Ayşe Keşir, Düzce’ye katmadeğer üretmek için çalışmayı sürdüreceklerini ifade ederek “Tempolu yorucu bir süreç geçirdik. Bu süreçte emeği olan tüm teşkilat mensubu kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bize güvenen ve oy veren Düzceli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Biz bir siyasi partinin temsilcisi olarak aday olduk ama seçildikten sonra tüm Düzce’nin milletvekiliyiz. Ben bu güne kadar tüm çalışmalarımı bu şekilde yaptım. Bugünden sonra da böyle olacak. Niyetimiz Düzce’mize katma değer üretmek. Gelişen Düzce’ye katkı vermek için çalışacağız. Vatana millete hayırlı olsun” dedi. 

“EN YÜKSEK OYLA SEÇECEĞİZ”
Cumhurbaşkanı Erdoğan için Düzce’den bir kez daha destek isteyen Keşir “Son derece şerefli bir görev. Bu göreve 4. Kez gelmekten şeref duyuyorum. Düzceli hemşehrilerime güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Düzce’yi parlamentoda en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Pazar günü sayın Cumhurbaşkanımızı Düzce’den en yüksek oyla seçtirmek için hemşehrilerimizden tek tek oy istiyoruz. Herkesi sandığa davet ediyorum” diye konuştu.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar