Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YOL HARİTASI BELLİ

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yol haritasını belirleyen AK Parti Düzce İl Teşkilatı “Türkiye Yüzyılı için doğru adamla yola devam” mesajı veriyor.

YOL HARİTASI BELLİ
21.05.2023 - 15:50
Güncelleme 21.05.2023 - 10:48
Özel Haber

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu beraberinde Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gül, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç ile il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Düzce’nin köylerini tek tek ziyaret ediyor.  

2.tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden güçlü bir oy desteği ile çıkacaklarını inandıklarını vurgulayan Şengüloğlu” 14 Mayıs seçimlerinde güçlü bir şekilde desteklerini gösteren köylerimizi ziyaret ettik. Köy Başkanlarımız ve muhtarlarımız başta olmak üzere Cumhur İttifakı olarak sandıklarımızda görev alan sorumlularımız ve müşahit arkadaşlarımızla bir araya gelerek teşekkürlerimizi ilettik. 2. Tur seçimleri için yoğun çalışma sözünü aldık.  

Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor. Büyük Türkiye zaferi için bizlerle yol yürüyen tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar