Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"İKİNCİ TURDA CUMHURBAŞKANIMIZA REKOR OY ALACAĞIZ"

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce’nin milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’ye en çok oy veren 4., Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ise 11. İl olduğunu söyledi.

"İKİNCİ TURDA CUMHURBAŞKANIMIZA REKOR OY ALACAĞIZ"
16.05.2023 - 13:07
Güncelleme 16.05.2023 - 14:44
Özel Haber

Şengüloğlu “ Düzcemiz 21 yıldır olduğu gibi 14 Mayıs seçimlerinde de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bir kez daha durarak şehrimiz Türkiye 11’inci yapan ve milletvekili seçimlerinde Düzce’miz aldığımız oy oranında Türkiye 4. oldu” dedi. 

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, 28 Mayıs’ta yapılacak 2. Tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine vurgu yaparak tüm Düzcelileri sandığa gitmeye davet etti.  

“BAŞIMIZ DİK ALNIMIZ AK” 

Verdikleri oylarla Düzce’yi milletvekilliği seçimlerinde 4. ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 11. il yapan Düzcelilere teşekkür eden Şengüloğlu “Ülkemiz ve şehriniz açısından kritik bir seçimi geride bıraktık. AK Parti Düzce teşkilatları olarak yoğun bir seçim çalışmasının ardından girdiğimiz 14 Mayıs seçimlerinden başımız dik, alnımız ak bir şekilde çıkmış bulunuyoruz. 

Vatandaşımız iradesini sandığa yansıttı. Netice itibariyle iki AK Parti ve bir millet ittifakı milletvekili seçildi. Bu sonuca saygılıyız. Biz bu süreçte ciddi anlamda gayret gösterdik. Çok güzel saha çalışmaları yaptık. temas etmediğimiz kimse kalmadı. Bunun neticesinde milletvekilliğinde oy oranı olarak Türkiye 4.sü olduk, Cumhurbaşkanlığında da Türkiye 11.si 

olduk. Gönül 3 vekilin de AK Partili olmasını isterdi. Ama vatandaşımızın iradesi bu şekilde oldu. Buna da saygılıyız” diye konuştu. 

DÜZCEMİZ 21 YILDIR CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDA 

Düzcemiz 21 yıldır olduğu gibi 14 Mayıs seçimlerinde de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bir kez daha durarak şehrimiz Türkiye 11’inci yapan ve milletvekili seçimlerinde Düzce’miz aldığımız oy oranında Türkiye 4’üncüsü yapan kıymetli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum” dedi. 

Çok güzel bir seçim dönemi geçirdiklerinin altını çizen Şengüloğlu “Seçim günü son derece sakin, kavgasız gürültüsüz tamamlandı. Seçime katılımın rekor olduğu illerden biriyiz. Düzcelilere teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

2.TUR SEÇİMLERİNE REKOR KATILIM BEKLİYORUZ 

2. tur seçimlerinin önemine de vurgu yapan Şengüloğlu, tüm Düzcelileri sandığa davet ederek “İnşallah 28 Mayıs günü 2. Tur seçimini gerçekleştireceğiz. Vatandaşımız aynı şekilde iradesini sandığa yansıtacak bu sonuçlarda inşallah hayırlı olur. 28 Mayıs için seçmene açık çağrımızdır. Mutlaka sandığa gidip oylarını kullansınlar. Zaten bitti nasılsa kazanıyoruz diyerek sandığa gitmemezlik yapmasınlar. Bu ciddi oy kaybına sebep olabilir. 14 Mayıs seçimlerine nasıl teveccüh gösterdiyse, aynı şekilde 28 Mayıs seçimlerine de rekor katılımın olmasını bekliyoruz.  Milletimiz bizlere olan güvenin bir kez daha göstererek bizleri 14 Mayıs seçimlerinde birinci parti yapmıştır. Ben inanıyorum ki ikinci turda, Cumhurbaşkanımız, milletimizden  rekor bir oy alarak yeniden Cumhurbaşkanımız seçecek ve Türkiye Yüzyılı hedeflerimize doğru güçlü adımlarla yürüyeceğiz” şeklinde açıklama yaptı. 

28 Mayıs tarihine kadar saha çalışmalarına kaldıkları yerden devam edeceklerini söyleyen Şengüloğlu “Sandığa gitmenin önemini vatandaşımıza anlatacağız” dedi. 

TÜM TEŞKİLATA TEŞEKKÜR 

Teşkilat mensuplarını, sandık görevlilerini ve güvenlik güçlerini de unutmayan Şengüloğlu “Düzce’mizde 14 Mayıs seçimlerinin her hangi bir sorun yaşamadan geçirmemizi sağlayan, seçmen iradesini ve güvenliğini sağlayan sandık görevlilerine ve güvenlik güçlerine teşekkür ediyorum. Seçim çalışmalarından üstün gayrete gösteren  ve son ana kadar vefakârca çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza, seçim günü bizlerin namus bekçileri olan ve sandıkların başından bir dakika ayrılmayan tüm sandık görevlilerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

(Haber: E. Yılmaz) 


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar