Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HEM TEŞEKKÜR ETTİ HEM DESTEK İSTEDİ

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, 14 Mayıs Genel Seçimlerinde kendisine ve partisine gösterilen teveccüh için tüm Düzcelilere teşekkür etti.

HEM TEŞEKKÜR ETTİ HEM DESTEK İSTEDİ
16.05.2023 - 10:57
Güncelleme 16.05.2023 - 12:38
Özel Haber

AK Parti Düzce Millervekili Ercan Öztürk, 28 Mayıs’ta yapılacak 2. Tur Cumhurbaşkanlığı seçimleri için de Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. 

Seçimin demokrasi şöleni havasında geçmesinin kendilerinin memnun ettiğini vurgulayan Öztürk “14 Mayıs’ta yapılan seçimlerin Düzce’de ve Ülkemiz de sağ duyunun hakim olduğu, demokrasi şöleni havasında geçmesi ve katılımın da yüksek olması bizi memnun etmiştir. Cumhurbaşkanımıza ve partimize gösterilen destek ve teveccühten dolayı hemşehrilerimize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. 

Ercan Öztürk, Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinde Düzce’nin her zamanki gibi Recep Tayyip Erdoğan’ın yayında olacağından şüphe duymadıklarını dile getirerek “28 Mayıs’ta yapılacak olan 2. tur seçimlerinde Düzcemiz her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek verip yanında olacağına şüphemiz yoktur” diye konuştu.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar