Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SOYLU "KEMAL'E BAY BAY DEMEYE HAZIRMISINIZ?"

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Kıyıköylü gençleri telefonda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştürdü. Görüşmede Soylu gençlere “Kemal’e bay bay demeye hazır mısınız” sorusunu yöneltti.

12.05.2023 - 14:06
Güncelleme 12.05.2023 - 14:46
Haber Merkezi

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Gümüşova’daki programları sırasında gençlerden gelen sohbet davetini geri çevirmedi. 
Kıyıköy’e giden Keşir ve teşkilat mensuplarını coşkulu bir kalabalık karşıladı. Meşale ve sloganlarla karşılanan AK Parti heyeti gençlerle sohbet etti. 

Ziyarette Keşir’e İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, İlçe Başkanı Özgür Ören, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Say, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çavuş, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç ve teşkilat mensupları eşlik etti.
Keşir, kalabalık nedeniyle kahveye sığmayan vatandaşlara bahçede hitap etti. 

Keşir yaptığı konuşmasında “Önce Cumhurbaşkanımızın selamını iletiyorum sizlere. Cumhurbaşkanımızı, partimizi ve Düzce’nin AK adaylarını önce Allah’a sonra size emanet ediyorum. 14 Mayıs Pazar günü oylarınızı bekliyoruz” dedi. AK Parti heyeti buradaki konuşmaların ardından kahvehanede ilk kez oy kullanacak gençlerle buluştu. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu telefonla arayan Keşir, “Süleyman abinize bir merhaba deyin gençler” diyerek görüntülü bir görüşme gerçekleştirdi. Soylu gençlere 14 Mayıs’a hazır olup olmadıklarını sordu. Süleyman Soylu’nun “Kemal’e bay bay demeye hazır mısınız” sorusuna gençler coşkulu bir “evet” yanıtı verdi. 

Görüşmenin ardından AK Parti heyeti gençlerle bol bol fotoğraf çektirdi.


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar