Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KEŞİR VE ÖZLÜ'DEN KIRIM TÜRKLERİNE ZİYARET

AK Parti Genel Merkez Kadın kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kırım Türkleri Derneğini ziyaret etti.

KEŞİR VE ÖZLÜ'DEN KIRIM TÜRKLERİNE ZİYARET
7.05.2023 - 08:58
Güncelleme 8.05.2023 - 11:49
Özel Haber

Düzce Kırım Türkleri Derneği Başkanı Burhan Tutkun ve yönetim kurulu tarafından ağırlanan Faruk Özlü ve Ayşe Keşir,  çalışmaları  ve projeleri hakkında bilgiler verdi.  Ziyarette Özlü ve Keşir’in destek verdiği Kırım Türkleri park projesi gündeme geldi.

Faruk Özlü, Nusrettin Mahallesinde Kırım Türkleri Derneği için hazırlanan Park projesinin detayları hakkında bilgiler verdi.

Kırım Türklerine bir anıt eser yapma sözünü hayata geçirdiklerini vurgulayan Özlü, “ Park içinde Kırım Türkleri Dernek binasının da olacağı bir proje hazırlandı.  Bu yaz inşallah bitireceğiz. Düzce’de kalıcı bir eserimiz olacak. Kırım  Türkleri  Derneği parkın, anıt eserin olacağı yeni yerine taşınacak. Düzce’ye mimarisi  ve  fonksiyenelliği ile  güzel bir iş bırakacağız . Hayırlı olsun” dedi. 

Burhan Tutkun Faruk Özlü ve Ayşe Keşir’e katkıları  ve ziyaretleri için teşekkür etti.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar