Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ERCAN ÖZTÜRK'E İLGİ BÜYÜK

AK Parti milletvekili adayı Ercan Öztürk , Türkiye Yüzyılı inşasında samimiyet ve doğru adımlarla 14 Mayıs’a ilerlediklerini söyledi.

5.05.2023 - 14:29
Güncelleme 5.05.2023 - 14:44
Özel Haber
Düzce Aile Sosyal Politikalar Müdürü iken istifa edip AK Parti’den 2. sıra milletvekili adayı olan Ercan Öztürk, sahada halkın büyük ilgisi ile karşılaşıyor. 
 
AK Parti milletvekili adayı Ercan Öztürk,  sahada halkın gönlüne dokunuyor. Seçim çalışmalarında sabahın erken saatlerinde alın terini berekete dönüştüren sanayi esnafı ile bir araya geldi. Sonrasında ise poliklinikten hastaneye döndürülen Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine gezerek vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletirken hastane personeli ile de sohbet etti. 
 
Akşamda Beyköy Beldesinde düzenlenen etkinlikle hep partililer hem de halk ile bir araya geldi. Gece ise Paşa Ormanı, Pırpır köylerinde halk ile bir araya geldi. Halkın gönlüne taht kuran Öztürk, her gittiği yerde de halkın büyük teveccühü ile karşılaşıyor. 
 
Öztürk, “Hemşerilerimizin güçlü desteği ve duaları ile yolumuza devam ediyoruz. Yürüyecek çok yolumuz, yapacak çok işimiz var. 14 Mayıs’tan sonra da Allah’ın izni, hemşerilerimizin desteği ile daha nice güzel eserleri şehrimize kazandıracağız inşallah” dedi.
 
(Haber: E. Yılmaz)

Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar