Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KEŞİR'İN GİRİŞİMLERİ İLE AÇILDI

AK Parti Milletvekili adayları Avrupa’nın en iyi 3. sağlık kuruluşu seçilen ve hastaneye dönüştürülen Ağız Diş Sağlığı Hastanesini gezdi. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve ikinci sıra Milletvekili adayı Ercan Öztürk, diş hastalıkları ile ilgili ameliyatların artık Düzce’de yapılabileceğine dikkat çekti.

5.05.2023 - 13:26
Güncelleme 5.05.2023 - 13:39
Özel Haber

Dünyanın en iyi dijital sağlık merkezi seçilen Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nin Ağız Diş Hastanesi statüsü kazandırılması ile Düzce bir hastaneye daha kavuştu. Düzce’ye kazandırılan en önemli yatırımların başında gelen Ağız Diş Sağlığı Hastanesi’nde artık ameliyatlar da yapılacak.

“HASTANEYİ VE AMELİYATHANEYİ DÜZCE’MİZE KAZANDIRDIK”
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’in girişimleri ile birlikte Düzce, Ağız ve Diş Hastanesi’ne de kavuştu. 

Hastane ameliyathanesini gezen Keşir, Düzcelilere hayırlı olmasını dileyerek “Hemşerilerimize kaliteli hizmet veren bir Ağız Diş Sağlığı Merkezimiz vardı. Bizde bu merkezin büyütülmesi ve ameliyat ve operasyonlarında yapılabilmesi için hastane olması yolunda girişimlerde bulunduk. Cumhurbaşkanımızın ve Sağlık Bakanımızın teveccühü ile çalışmalarımızı tamamlayarak Düzce’mize Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ameliyathanesini kazandırmış olduk. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.  

AMELİYATHANE BÖLÜMÜ FAALİYETE GEÇTİ 
Ayşe Keşir, merkezin hastaneye dönüştürülmesiyle birlikte hasta yoğunluğunun azalacağını belirterek “Ağız Diş Sağlığı Merkezimizi hastaneye çevirmekle ilgili çalışmalarının tamamlanması ile ameliyathane ve diğer bölümlerde faaliyete geçirildi.  

Ameliyathanede, ameliyata hazırlama ve uyandırma bölümleri, yoğun bakım odaları ile yataklı hasta servisleri bulunuyor” diye konuştu.  

“ANESTEZİ İLE AMELİYAT YAPILABİLECEK”
Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nin hastaneye çevrilmesindeki süreci de değerlendiren Ayşe Keşir, “Bizim hastaneye dönüşmemizde ki en önemli kriterlerden bir tanesi hekim arkadaşlarımızın anestezi altında ameliyat yapabiliyor olmalarıdır.

Birçok ağzı diş sağlığı merkezinde anestezi altında ameliyat işlemi çok nadir yapılıyor. Artık arkadaşlarımızı bu hizmeti ameliyathane şartlarında verebilecekler. Bölgemizde bu şekilde olan hastaneler büyük şehirlerde var. Ancak Düzce bu konuda farklı bir çalışma gerçekleştirmiş oldu ve birçok ille yarışacak duruma geldi” dedi.

ÖZTÜRK: “OTEL KONFORUNDA HASTANE”
Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesini gezen AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk,   “Sağlığa yatırım hizmet ve güven demek” dedi. Ağız ve Diş Sağlığı Hastanemizin ameliyathane açılışını gerçekleştirdik.

Düzceli vatandaşlarımız artık farklı illere gitmek zorunda kalmayacak. Düzce’mize hayırlı uğurlu olsun. Hastanemiz adeta otel konforunda. Her şey düşünülmüş" diye konuştu. 

Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk, daha sonra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine gelen hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundular sohbet ettiler.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar