Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AÇIKLAMALAR DEVAM EDİYOR

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’nun CHP Düzce Milletvekili adayı Talih Özcan’ın açıklamalarını amatörce olarak değerlendirmesinin ardından yorumlar devam ediyor.

AÇIKLAMALAR DEVAM EDİYOR
29.04.2023 - 14:13
Özel Haber

Talih Özcan’ın  “AK Parti’nin bu saatten sonra sunacağı hiçbir şey kalmamıştır” şeklindeki açıklamasına cevaben  AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu da  “ Düzce’mizle herhangi bir bağı olmayan talihsiz aday, Talih Özcanın açıklamasını amatörce buluyor ve esefle kınıyorum Dünya lideri Cumhurbaşkanımızın 20 yılda ülkemize kazandırdıklarını büyük boyutla izlesin. Bunları izlemeye vakti yetmeyeceğini düşünürsek son on beş günde açıklanan müjdeleri izlemesi kafi olacaktır”  tavsiyesinde bulunmuştu. 

SEMİH CEMŞİT'TEN ŞENGÜLOĞLUNA CEVAP  

Hasan Şengüloğlu’ nun bu tavsiyelerine bu kez de il başkanı yanıt verdi.  CHP İl Başkanı Semih Cemşit,  adaylarını koruyarak eleştirisini Belediye hizmetleri üzerinden yaptı. Yapılamadığını belirttiği hizmetleri  “Talihsiz” olarak yorumladı.  Cemşit açıklamasında şu görüşlere yer verdi 14 Mayıs günü, Düzce’nin, gelişmesini sağlamak adına, halkın gerçek sorunlarını meclise taşımak adına çaba gösterecek milletvekillerimiz olacak. Bu vekiller de Millet İttifakının vekilleri olacak. Ak Parti Sayın İl Başkanı, sizin de hiç şüpheniz olmasın 20 yıldır yaşattığınız bu talihsizlikleri, Düzce’nin ve Düzcelinin lehine çevirmek adına geliyoruz!”

ŞENGÜLOĞLU DÜZCE'NİN 20 YILLIK DURUMU ORTADA 

Semih Cemşit”in açıklamasına cevap veren AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu “ CHP İl Başkanı Semih Çemşit, yapmış olduğu bu açıklamayla İthal Aday Talihsiz Bey gibi kendisinin de Düzce’mize yabancı olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Sanırım Sayın Çemşit’te talihsiz bey gibi Düzce’mizde yaşamıyor” dedi. 

Şengüloğlu  açıklamasında “ Son 20 yılda Ülkemizin ve şehrimizin geldiği durum ortadadır. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti hükümetlerimiz ülkemizin başına gelmiş en büyük şanstır. 20 yıldır bizlerin ülkemize kazandırdığı hizmet alanında eleştirmeniz, sizlerin heykel hizmetiyle karşılaştırıldığında aradaki fark bir kez daha ortaya çıkıyor. Düzce’mizde yapılan hizmetlerin bir kısmını görmek isterseniz bu link üzerinden, https://m.youtube.com/watch?v=_o9RcZdN9dQ izleye bilirsiniz.  

Millet İttifakı olarak sizlerin adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve ittifakınızın gücünü yurtdışı kaynaklardan (ABD) ve isimlerini bile kabul edemediğimiz yerlerden aldığınızı ortada. İttifakınız düşünürsek 6+1 (HDP) ile şer ortaklığınız aziz milletimizin kabul edemeyeceği ve bu ortaklığı gizlemek için yaptığınız siyasi cambazlık aşikardır. 

Yerli ve milli bir duruş beklediğimiz İYİ Parti’nin de duruşu ortadadır. Hem İYİ Parti tabanınızın hem de kendi parti tabanınızın CHP logosu altında İthal vekil rahatsızlığı ortada.  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda, hedeflediği bağımsız Türkiye hedeflerine Cumhur İttifakı olarak aziz milletimizi bizlerin ulaştıracağını görüyoruz. ” dedi.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar