Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AÇIKLAMALAR DEVAM EDİYOR

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’nun CHP Düzce Milletvekili adayı Talih Özcan’ın açıklamalarını amatörce olarak değerlendirmesinin ardından yorumlar devam ediyor.

AÇIKLAMALAR DEVAM EDİYOR
28.04.2023 - 16:20
Haber Merkezi

Talih Özcan’ın  “AK Parti’nin bu saatten sonra sunacağı hiçbir şey kalmamıştır” şeklindeki açıklamasına cevaben  AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu da  “ Düzce’mizle herhangi bir bağı olmayan talihsiz aday, Talih Özcanın açıklamasını amatörce buluyor ve esefle kınıyorum Dünya lideri Cumhurbaşkanımızın 20 yılda ülkemize kazandırdıklarını büyük boyutla izlesin.

Bunları izlemeye vakti yetmeyeceğini düşünürsek son on beş günde açıklanan müjdeleri izlemesi kafi olacaktır”  tavsiyesinde bulunmuştu. 

Hasan Şengüloğlu’ nun bu tavsiyelerine bu kez de il başkanı yanıt verdi.  CHP İl Başkanı Semih Cemşit,  adaylarını koruyarak eleştirisini Belediye hizmetleri üzerinden yaptı. Yapılamadığını belirttiği hizmetleri  “Talihsiz” olarak yorumladı.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar