Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ"

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk, Gümüşova’da esnafı ziyaret etti. İlçe sakinleri ile buluşan Öztürk “14 Mayıs’a damgamızı vuracağız. Durmadan çalışacağız” dedi.

"DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ"
25.04.2023 - 17:06
Haber Merkezi

AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk, dur durak bilemeden ilçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle geziyor, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor. Teşkilat üyeleri ile birlikte ziyaretlerine devam eden Öztürk, Gümüşova’da Pazar yerini gezdi, esnafı dinledi, vatandaşlarla sohbet etti.

Çocuklarla da yakından ilgilenen Öztürk, “Düzce’mizin ilçelerini, mahallelerini, köylerini adım adım geziyoruz. Gittiğimiz her yerde bizi bağrına basan kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Büyük ve Güçlü Türkiye idealimiz doğrultusunda Gümüşova’da halkımız ile birlikte bir araya geldik. Birlik ve beraberlik içerisinde durmadan çalışarak 14 Mayıs’a damgamızı vuracağız” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar