Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KEŞİR SEÇİM ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Mecliste Düzce’yi Düzce’nin evlatlarının temsil etmesi gerektiğini söyledi. Keşir, seçim çalışmaları kapsamında Akçakocalılar ile buluştu.

KEŞİR SEÇİM ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR
25.04.2023 - 16:31
Haber Merkezi

Teşkilat mensuplarıyla birlikte esnafın kapısını çalıp bereketli kazançlar dileyen Keşir, kamu kurumu ziyaretlerinde ilçeye hizmetleri için tüm memurlara tek tek teşekkür etti.

İlçe merkezinde vatandaşlarla selamlaşan Ayşe Keşir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti adayları için destek istedi. 
Düzce’yi Mecliste Düzceli birinin temsil etmesi gerektiğini savunan Keşir “Düzce’yi, Düzceli bilir. Her köyünde bir yakını, her sokağında anısı, hizmetleriyle bıraktığı izler vardır.

Kendi adıma yıllardır şehrime hizmet etmenin gururunu yaşıyorum. Adaylarımızdan biri sizin bağrınızdan çıkmış bir isim; devletimizin şefkat eli Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Ercan Öztürk. Diğeri şehrimizin kıymetli esnaflarından, sizden biri Hakan Kuşçuoğlu. Oylarınız ile destek verin şehrimizi en iyi bilen AK Kadro olarak yüce Meclis’te sizi biz temsil edelim” dedi.

AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir daha sonra ilçenin en çok kadın çalıştıran işletmelerini ziyaret etti. Çok katlı otoparktaki ziyaretler keyifli sohbetlere sahne oldu.

Ziyaretler sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Keşin Akçakoca’ya yapılan hizmetleri sıralayarak “Reyhanlı ve Akkaya köylerinin  sınırları içinde deniz kıyısında 345 dönüm TOKİ'ye tahsis edilen fındık arazilerinin tahsisini kaldırdık. Hastanemizin tadilatını yaptırdık, son teknoloji cihazlarla yeniledik. Dalgakıranları yapmaya başladık. İlçemize fakülte kazandırdık.

Köy grup yollarını yaptık. Bunlar ilk anda aklıma gelenler. Hemşehrilerim bunları çok yakından biliyor. Diğer ihtiyaçların karşılanması için de desteğinize talibiz” diye konuştu.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar