Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÇOCUKLARIN BAYRAM SEVİNCİNE ORTAK OLDULAR

AK Parti Düzce Milletvekili Adayları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda adeta çocukluklarına geri döndüler. Anıtpark’ta düzenlenen etkinlikte minikler ile oyunlar oynayan, bayrak ve balon dağıtan adaylar, çocuklar gibi şen bir gün geçirdiler.

24.04.2023 - 11:44
Özel Haber

AK Parti Milletvekili Adayı Ayşe Keşir, bayramın sahibinin çocuklar olduğunu belirterek “Bayramın sahibi çocuklarımızla derler ya, çocuklar gibi şendik.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun” dedi. 

2. Sıra Adayı Ercan Öztürk ise yarınların emanet edileceği çocuklar için var güçleri ile çalışacaklarının altını çizerek “Umudumuz, geleceğimiz, göz bebeğimiz, çocuklar... Türkiye Yüzyılı için atılan her adım sizin için! Çocuklarımız yarınlarımız, yarınlarımız ise umutlarımız... Ülkemizin geleceği ve teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Türkiye yüzyılını hep birlikte hazırlayıp, yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımız için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Çocuklara gözlerindeki ışığın hiç sönmemesi temennisinde bulunan 3. Sıra Adayı Hakan Kuşçuoğlu ise “Tüm çabamız, gayretimiz çocuklarımız için! Onlar bizim yarınlarımız, onlar bizim gururumuz.

Ülkemiz, istikbalimiz ve evlatlarımız için Türkiye Yüzyılı’nı birlikte inşa edeceğiz. Düzce’mizde Milli egemenliğimizin sembolü, 23 Nisan’ı milletimizin emanetleri, çocuklarımızla birlikte kutladık. Gözlerinizdeki ışık hiç sönmesin çocuklar” şeklinde açıklama yaptı.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar