Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AYŞE KEŞİR İLÇE GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, seçim gezileri kapsamında Gümüşova’yı ziyaret etti. Çarşı ve pazar esnafını gezen Keşir, bereketli kazançlar dileyerek “ Doğru adımlarla yola devam” dedi.

AYŞE KEŞİR İLÇE GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR
18.04.2023 - 16:00
Özel Haber

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir,  28. dönem milletvekili genel seçim çalışmaları çerçevesinde Gümüşova’da halk ile buluştu. İlk olarak Gümüşova İlçe teşkilatını ziyaret eden Keşir, pazaryeri ve çarşı esnafı ile  selamlaşarak sohbet etti. 14 Mayıs seçimleri için destek isteyen Keşir, bayram alışverişinide pazar esnafından yaptı. 

Halkın teveccühü ile karşılaşan Ayşe Keşir, “ Hizmetlerin devam için durmak yol yola devam. Seçimlerde rekor oy kırmamız lazım” dedi.  Esnafın “Oylarımız Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’a . Bu seçimlerde de yine Ak Parti’ye oy vereceğiz” sözlerine teşekkür etti

Gümüşova’nın Kıyık Köyünde 14 yıldır düzenlenenen geleneksel iftar programına katılan Keşir , köy halkı ile oruç açtı.

İftar sonrası çay sohbetine katılan Ayşe Keşir, seçimler öncesinde oy sözü alarak “ Gümüşova 14 Mayıs’a hazır” dedi.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar