Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"SEVGİ VE BARIŞ HÜKÜM SÜRSÜN"

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu Kadir Gecesi dolayısıyla yayınladığı mesajda Dünya’da akan bütün mazlumların kanlarının durmasına, sevgi ve barışın İslam coğrafyasında hüküm sürmesini diledi.

"SEVGİ VE BARIŞ HÜKÜM SÜRSÜN"
17.04.2023 - 12:14
Özel Haber

Şengüloğlu, Kadir Gecesi’nin af ve mağfiret gecesi olduğunu hatırlatarak tüm Düzce için huzur ve afiyet temennisinde bulundu. 

İl Başkanı Şengüloğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: “Ramazan-ı Şerifin son günlerine yaklaşmanın hüznünü yaşadığımız şu günlerde, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın manevi haz ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz. 

Bu gece Kur’an-ı Kerimin indirilmeye başlandığı, yüce dinimiz İslam’ın en bereketli ve en faziletli gecelerinin en başında gelen mübarek bir gecedir. Bu gece, kalbi Kur'an nuru ve Peygamber müjdesi ile parlayan, alnı secde izleri ile nurlanan müminler için af ve mağfiret gecesidir.

Bu gece vesilesiyle rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri ve kıldığımız namazları dergah-ı izzetinde kabul eylesin. Bu gecenin suyu yüzü hürmetine, Dünya’da akan bütün mazlumların kanlarının durmasına, sevgi ve barışın İslam coğrafyasında hüküm sürmesini temenni ediyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle Kadir Gecesinin tüm Dünya’da hayırlara vesile olmasını diliyor, 
Bin aydan daha hayırlı olan bu gecenin ülkemize, tüm İslam âlemine Düzce’mize ve insanlığa, huzur ve afiyet getirmesini diliyorum" ifadelerini kullandı.,

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar