Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ERCAN ÖZTÜRK SAHA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

AK Parti 2. Sıra Düzce Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, Düzce’nin 14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılına damgasını vurmak için güçlü bir ses vereceğini belirterek “Kazanan yine istikrar olacak” dedi.

ERCAN ÖZTÜRK SAHA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
15.04.2023 - 16:39
Güncelleme 15.04.2023 - 20:47
Özel Haber

Ercan Öztürk, seçim ziyaretlerine Cumayeri’nde devam etti. İlçede esnafları ziyaret eden Öztürk, yoğun ilgi görürken, vatandaşlardan destek istedi. 
AK Parti Milletvekili adayları, aday tanıtım toplantısının ardından saha çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Düzce 2. Sıra Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, Cumayeri esnafını ziyaret etti. Sabah saatlerinde ilçeye giden Öztürk, kalabalık bir grup tarafından karşılandı.

‘HERKESLE GÖRÜŞECEĞİZ’
Cumayeri ilçesinde esnafları ziyaret ederek halk pazarında vatandaşlarla bir araya gelen 28. Dönem AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, “14 Mayıs seçimleri için aday tanıtım programı ile başlangıcımızı yaptık.

İnşallah ziyaret etmediğimiz kapı kalmayacak. Ülkemizin ve milletimizin geleceği için herkesle görüşüp konuşacağız. İnşallah Düzce’miz 14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılına damgasını vurmak için güçlü bir ses verecek. Hemşerilerimizin büyük teveccühü ile yola çıktık. İnşallah kazanan yine istikrar olacak” dedi.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar