Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

500 AK GENÇ İLE BİRLİKTE SAHUR YAPTI

AK Parti teşkilatları, ilk defa oy kullanacak gençlerle sahur programında bir araya geldi. Ankara 2. bölge 5. sıra milletvekili adayı Osman Gökçek’in misafir olduğu programa 500 genç katıldı.

14.04.2023 - 13:19
Güncelleme 14.04.2023 - 14:08
Haber Merkezi

Gökçek gençlerin desteğinin kendilerine güç verdiğini söyledi. 

TAM KADRO SAHURDA BULUŞTULAR
AK Parti Gençlik Kolları teşkilatı gençlere yönelik yoğun katılımlı sahur programı düzenledi. İlk defa oy kullanacak 500 gencin katıldığı sahur programına, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük,  Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gül, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, Ankara Milletvekili Adayı Osman Gökçek ve teşkilat mensupları katıldı. 

GÖKÇEK’E TEŞEKKÜR

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir sahur programına katılımından dolayı tüm gençler adına AK Parti Ankara 2.bölge 5.sıra milletvekili adayı Osman Gökçek’e teşekkür etti. 

“DÜZCE’NİN 4. VEKİLİ OLACAK”

İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ise, Osman Gökçek’in Düzce ile bağlantısını hatırlatarak “Kendisi Düzce’nin 4. Vekili olacak” dedi.  Gökçek’e programa katılımından dolayı teşekkür eden Şengüloğlu “Düzce'mizin kıymetli gençleri ile bir araya geldiğimiz sahur buluşmamızda AK Parti Ankara Milletvekili Adayımız Osman Gökçek'i misafir ettik.

Bilindiği gibi Osman vekilimizin yarısı Akçakocalı, onun için kendileri de Düzceli. İnşallah Düzce’mizin dördüncü milletvekili olacak. Kendisine çok teşekkür ederim” dedi. 

“GENÇLER BİZE GÜÇ VERİYOR”
Ankara Milletvekili adayı Osman Gökçek, gençlerin desteğinin kendilerine güç verdiğini vurgulayarak “Beni böyle bir programa davet ettikleri, bize söz hakkı verdikleri ve bu saatte bizi burada ağırladıkları için değerli başkanlarıma ve herkese çok teşekkür ediyorum.  Şimdi buradaki manzarayı görüyorum, vallahi maşallah.

Z kuşağı diyorlar, gençlik başka tarafta diyorlar, ama hamdolsun buradaki genç kardeşlerimi görmek bize gerçekten büyük güç veriyor” diye konuştu. Haber: Elif Varol


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar