Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"ZAFERİ İLMEK İLMEK İŞLİYORUZ"

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu kapı kapı, sokak sokak gezerek 14 Mayıs zaferini ilmek ilmek işlediklerini söyledi.

"ZAFERİ İLMEK İLMEK İŞLİYORUZ"
13.04.2023 - 10:53
Özel Haber

AK Parti İl Yönetimi, Milletvekili adayları ile birlikte 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler için hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor. Ekip mahalle ve ilçelerde halkla buluşuyor. Özellikle ilk kez oy kullanacak gençlere büyük önem veriliyor. 

AK Parti İl Yönetimi ve milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında Akçakoca’yı ziyaret etti. AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu “AK Parti Akçakoca İlçe Baş-kanlığımızda dava arkadaşlarımızla beraber olduk. Teşkilatımızın gayretli çalışmalarıyla Türkiye Yüzyılı destanını hep birlikte inşa ediyoruz” dedi. 

Ekip daha sonra ilk defa oy kullanacak gençlerle sahur programında bir araya geldi. Ardından Çavuşlar ve Karaca Mahallelerinde de halkla buluşan partililer destek istediler. 

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar