Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“LİDERİN İZİNDE MİLLETİN EMRİNDEYİM”

AK Parti Düzce Milletvekili aday adayı olan Abdülkerim Kaval, her zaman kutlu davanın bir neferi olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde, milletin emrinde olacağını söyledi. Kaval, AK Parti’nin Düzce’de  en yüksek oyu alarak hak ettiği milletvekili sayısına ulaşmasını amaçladıklarını belirtti.

“LİDERİN İZİNDE MİLLETİN EMRİNDEYİM”
12.04.2023 - 11:22
Güncelleme 12.04.2023 - 12:26
Özel Haber

“DÜZCE’YE HAYIRLI OLSUN”

AK Parti Milletvekili adaylarının Düzce’ye hayırlı olmasını dileyen Kaval “Türkiye Yüzyılı vizyonu ışığında azim, kararlılık, birlik ve beraberlik ruhuyla Düzce’mizi daha ileriye taşıma niyetiyle 28.dönem Düzce Milletvekili aday adaylığı başvurumuzu yapmıştık. Yaşadığımız sürecin sonunda  açıklanan 28. dönem AK Parti Düzce  Milletvekili Adaylarımızın şehrimize hayırlı olmasını diyorum. Başvuru yapan diğer milletvekili aday adaylarımıza da bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Onlar da bizler gibi AK Partimizde Aday Adayı olup safını belli etmiştir, onları da yürekten kutluyorum” dedi.

DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR

Abdülkerim Kaval aday adaylığı sürecinde kendisine destek veren tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ederek “Başta İl Başkanımız olmak üzere , Belediye Başkanlarımıza, İl Yönetim Kurulu üyelerimize, İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine, İl ve İlçe Kadın Kollarımıza, İl ve İlçe Gençlik Kollarımıza ve tüm delegelerimize, başta temayül yoklaması olmak üzere bizlere göstermiş  oldukları teveccüh ve destekleri, samimi ağırlamaları için teşekkür ediyorum. Aday adaylığımız kapsamında yaptığımız Yoğun ziyaretlerimizde bizlere saygı, sevgi ve dualarını eksik etmeyen , kadirşinas Düzceli hemşerilerime  teşekkür ediyorum. Yoğun çalışmalarımız esnasında bizlere sosyal medya hesaplarımızdan, diğer iletişim kanallarımızdan, Düzce ve yurt dışında yaşayan hemşerilerimizden mesaj gönderen, iyi niyet ve dualarını ileten  tüm hemşerilerime, diğer kardeşlerime de çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“AK PARTİ MECLİSTE ÇOĞUNLUĞU ALMALI”

Türkiye genelinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar seçilmesinin ve AK Parti’nin Mecliste çoğunluğu almasının önemine vurgu yapan Kaval şöyle devam etti: “Amacımız AK Partimizin Düzce’mizde  en yüksek oyu alması ve hak ettiği milletvekili sayısını çıkarmasıdır. Türkiye genelinde Cumhurbaşkanımızın tekrar seçilmesi AK Partimizin mecliste çoğunluğu almasıdır.”

“DÜZCE’YE GÜZEL HİZMETELR GELECEK”

Kaval Düzce’ye güzel hizmetler gelmesi için var gücü ile çalışmayı sürdüreceğinin altını çizerek “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra partimiz ve teşkilatımızla beraber hareket ederek ülkemize ve Düzce’mize  güzel hizmetlerin gelmesi için var gücümüzle  çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlikten gelen bir neferi olan Abdülkerim Kaval Düzce’miz için gece gündüz çalışmaya devam edecektir. Her ne olursa olsun Düzce’mize hizmet etmek bizim için bir onurdur” şeklinde açıklama yaptı.

“BU DAVANIN BİR NEFERİYİM”

Davanın bir neferi olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde, milletin emrinde olacağını vurgulayan Kaval “Bizler her samimi Müslüman gibi öncelikle Hakk’ın rızasını kazanmak ve halkımızın beklentilerini gerçekleştirmek için niyet ettik.  Hep doğru zamanda doğru yerde doğru olan işleri yapmanın gayreti içerisinde olduk. Rabbim hangi noktada vazife tayin ederse etsin, ömrümüz oldukça son nefesimize kadar Düzce’mize ve ülkemize hizmet edeceğiz. Bizim için Yüce Allah’ın rızası ve ‘derdimiz davamız’’ ideallerimiz adına birlikte yol yürüdüğümüz dava arkadaşlarımızın hüsnü şehadeti, her türlü makam, mevki, payenin üzerindedir. Bizim gözümüzde tüm makamlar, tüm unvanlar geçicidir, dünyevidir. Asıl olan Rabbimizin rızası, dostlarımızın ve Düzce’mizin hayır duasını almaktır. Bu nedenle her zaman bu kutlu davanın bir neferi olarak liderimizin izinde, milletimizin emrinde olacağız” diye konuştu.

“DÜZCE İÇİN KOŞMAYI SÜRDÜRECEĞİM”

Abdülkerim Kaval aynı heyecan ve kararlılıkla Düzce için koşmayı sürdüreceğini ifade ederek “Son olarak ; Bu davada Liderimize sadakatimiz ve sevdamızda örnek seviyededir. Rabbimize şükürler olsun ki bu süreçte Düzce’mizde davamıza olan samimiyetimiz çok güçlü bir şekilde karşılık bulmuştur. Düzce’nin Evladı, kendi imkanları ile maddi manevi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Düzce için koşmaya  aynı heyecan ve aynı kararlılıkla devam edecektir. Hepinizi Alemlerin Rabbi Allah (CC)’ a emanet ediyorum. Selam , Saygı ve Hürmetlerimle…” dedi.

(Haber: E. Yılmaz)

 


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar