Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"MAZLUM COĞRAFYALARIN UMUDU BU SEÇİM"

Ak Parti Düzce Milletvekili Adayları Ercan Öztürk ve Hakan Kuşçuoğlu, Ak Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile çok sayıda partili, seçim çalışmaları kapsamında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Şengüloğlu, tüm mazlum coğrafyaların umudunun bu seçimler olduğunu söyledi.

"MAZLUM COĞRAFYALARIN UMUDU BU SEÇİM"
11.04.2023 - 11:22
Haber Merkezi
3

Ziyarette Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ın yanı sıra Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri de hazır bulundu. 

Ziyarette konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “14 Mayıs seçimleri ülkemiz ve milletimiz için büyük önem arz ediyor. Düzce’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Seçimlerde başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı. 

Erdoğan Bıyık’ın ardından söz alan Ak Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, 14 Mayıs seçimlerinin hayati önem arz ettiğine işaret ederek, tüm mazlum coğrafyaların umudunun bu seçimler olduğunu da sözlerine ekledi.

Ziyaret programı, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Düzce
  Düzce
  11.04.2023 13:03

  Hiç merak edilmesin o oylar verilecek.

 • Berna k
  Berna k
  11.04.2023 13:02

  Mazlum coğrafyaların umudu mu Düzcemize mazlum mu dendi şimdi anlamadım?

 • Selçuk Y
  Selçuk Y
  11.04.2023 13:00

  İşte benim başkanlarım. Bu sene de 3-0 yapıcaz hiç merak etmeyin

Resmi İlanlar