Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BİRLİK BERABERLİK VURGUSU YAPILDI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu önce Ramazan sonrada 14 Mayıs bayramını kutlamaya hazırlandıklarını söyledi.

BİRLİK BERABERLİK VURGUSU YAPILDI
10.04.2023 - 13:40
Güncelleme 10.04.2023 - 15:41
Özel Haber

Şengüloğlu, milletvekili adayları Ercan Öztürk ve Hakan Kuşçuoğlu ile birlikte Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarette adaylar hem kendilerini tanıttılar hem de hayata geçirmeyi planladıkları çalışmaları anlattılar. 
Ercan Öztürk, Toplumun her kesiminin sorunlarını Meclis’te dile getireceğini söyleyerek “Meclis çatısı altında sorunlara çözüm üreteceğiz” dedi. 

Hakan Kuşçuoğlu ise esnaf olması nedeniyle Düzce’nin ihtiyaçlarına hakim olduğunu vurgulayarak “Düzce halkı teveccüh gösterirse önemli çalışmalar yapacağız” diye konuştu. 

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU
AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde birlik ve beraberlik vurgusu yaparak “54 tane aday adayı arkadaşımız bu göreve talip oldu. Onların içerisinden 3 tanesi görevlendirildi. Diğer arkadaşlarımızda burada, birlikte çalışıyoruz. Görev verilse de verilmese de hep beraberiz. Hepsi birbirinden kıymetli insanlar, hepsi partimizin, davamızın değer ve neferi. Onlarla beraber bu süreci birlikte çalışarak hayırlısıyla atlatacağız inşallah. Düzce’mize memleketimize hayırlı işler yapmak için gayret göstereceğiz” dedi. 

“İKİNCİ TURA BAŞLADIK”
Önce Ramazan sonra da 14 Mayıs bayramını kutlayacaklarını söyleyen Şengüloğlu “Biz adaylar belli olmadan önce saha çalışmalarımıza başladık. Düzce’nin tamamını bir tur dolaştık, şimdi ikinci tur aynı şekilde adaylarımız ile beraber yine aday adayı olan arkadaşlarımız da bizlere katılarak tekrar ikinci tur şeklinde dolaşacağız.

Şuan Ramazan ayındayız onun bereketi ile iftarda farklı yerlerdeyiz, sahurda farklı yerlerdeyiz. Onun maneviyatını sonuna kadar yaşıyoruz. Güzel bereketli çalışmalarda oluyor, akabinde rabbim hayırlısı ile bize Ramazan bayramına ulaşmayı nasip eder, ondan sonrada hep beraber 14 Mayıs bayramını kutlayacağız inşallah” diye konuştu. 

“TECRÜBEMİ MECLİSE YANSITMAK İSTİYORUM”
Düzce AK Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, 20 yıllık sosyal politikalar tecrübesini Meclise yansıtmak istediğini belirtti. Toplumun her kesiminin sorunlarını Meclis’te dile getireceğini söyleyen Öztürk “54 tane çok kıymetli aday adayı arkadaşımız ile çalışma fırsatımız oldu. Birbirimizden daha iyi olduğumuz için değil, ama bu üç kişiye bu görev tevdi edildi. Bizde bu yükün altına girmeye talip olduk. Birlikte bu yükü taşıyacağız partimizi meclis çatısı altında üç vekil ile temsil edeceğiz.

Ben hükümetimizin en başarılı olduğu alanlardan bir tanesi, Sosyal Politikalar alanındaydım. Biz hükümetimizin 20 yıldır bu politikalarının sahada uygulayıcı olarak çalışmaktaydık. Şimdi eğer Allah kısmet ederse Meclis çatısı altında bu politikayı yapan olarak çalışmayı arzu ediyoruz. Burada toplumun tüm kesimlerini dertlerini orada layıkıyla dile getirip bununla alakalı çözüm arayışında bulunmayı umut ediyoruz” şeklinde açıklama yaptı.  

“DÜZCE’NİN SORUNLARINA HAKİMİM”
AK Parti 3. Sıra Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu ise Düzce’nin sorunlarına hakim olduğunun altını çizdi. Kuşçuoğlu “Öncelikle memleketimize ve milletimize 14 Mayıs 2023 seçimleri hayırlı olsun. Tüm partiler olduğu gibi AK Parti’mizde adaylarını açıkladı bende 3. sıra adayıyım. Hem teşkilat mensubu hem de esnaf olduğum için Düzce’nin eksiklerine, ihtiyaçlarına vakıfım. Kısmet olurda seçilirsek, Düzce halkı teveccüh gösterirse önemli çalışmalar yapacağız” dedi. 

İslam keleş Saha çalışmalarını takip ettiğini söyleyerek vekil adaylarına başarılar diledi.

    (Haber: S. Akyol)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar