Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÇAKIR'IN LAFLARI BİRÇOK YERE DOKUNDU

AK Parti eski Düzce Milletvekili Osman Çakır, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Düzce adayları ilgili açıklaması dikkat çekti. Çakır “Reklam yapanlar havasını, reklamcılar da parasını aldı” dedi.

ÇAKIR'IN LAFLARI BİRÇOK YERE DOKUNDU
7.04.2023 - 13:27
Güncelleme 7.04.2023 - 14:47
Özel Haber

AK Parti Düzce Milletvekili aday adayı,  eski milletvekili Osman Çakır , sosyal medya hesabı üzerinden MHP milletvekili adayları ile ilgili  yaptığı paylaşımda Devlet Bahçeli'nin seçiminin doğru olduğunu savundu.

Seçim sürecinde Milliyetçi Hareket Partisi ile tatlı bir rekabet içerisinde olacaklarını belirten Çakır “Dostlar dediler ki “MHP Düzce adayları hakkında ne düşünüyorsun?” Ben de dedim ki reklam yapanlar havasını, reklamcılar da parasını aldı. Sayın Devlet Bahçeli’de Düzce’nin darasını alarak kendilerince en doğru olanı tespit ettiler. Allah hayırlı etsin.

Müttefikimizle Cumhur ittifakı içerisinde olumsuz tavır sergilemeden tatlı bir rekabetle yolumuza devam edeceğiz. Cumhur ittifakı olarak birinci önceliğimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın Düzce'de en yüksek oyu almasıdır. Birincil ve öncelikli olan konumuz budur” diye konuştu.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar