Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ABDÜLKERİM KAVAL MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Abdülkerim Kaval, muhtarlar ile Ramazan sofrasında buluştu. Kaval muhtarların demokrasi zincirinin ilk halkası olduğunu söyledi. Seçilmesi halinde muhtarların öncelikleri arasında yer alacağını vurguladı.

ABDÜLKERİM KAVAL MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
6.04.2023 - 16:21
Özel Haber

Düzce Öğretmen Evi’nde yapılan iftar yemeğine AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’da katıldı. 

İftar sonrası konuşan Kaval muhtarların milli iradenin kıymetli temsilcileri olduklarını vurgulayarak “Düzce’mizde Hem devleti hem de milleti temsil eden, milli iradenin güzide temsilcileri olarak gördüğüm çok kıymetli muhtarlarımız ile Ramazan sofrasında buluştuk.

Programımıza katılan İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’na ,Merkez ilçe Başkanı Mehmet Gül’e, İGM Başkanı Fazlı Koç’a teşekkür ederiz. Ayrıca Samimiyet ve gayretle bu süreçte desteklerini daima üzerimizde hissettiğimiz Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı amcamız Tacettin Kaval’a, Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Mensur Bilgin abimize, Yaşar Çengel abize ve Düzce’mizin ilçe Muhtar Dernek başkanlarına ve Düzce’mizin köylerinden davetimize katılan çok kıymetli muhtarlarımıza şükranlarımı arz ediyorum. Muhtarlarımız bizim Türkiye yüzyılında hizmet sürecimizin önceliklerinden olacağını bir kez daha teyit ediyorum” dedi.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar