Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ABDÜLKERİM KAVAL ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Abdülkerim Kaval, yaklaşan seçim süreci öncesi çalışmalarına hız verdi. Ankara’da mülakatını başarılı şekilde tamamlayan Kaval, temayülde kendisine destek veren tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

ABDÜLKERİM KAVAL ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
30.03.2023 - 11:24
Haber Merkezi

Kaval AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın neferi olmaktan gurur duyduğunu belirterek “Ak Parti Milletvekili Aday Adaylığımız kapsamında Mülakatımızı gerçekleştirdik. Hamdolsun Liderimizin bir neferi olmaktan bir kez daha gurur duyduk. Mülakatımız kapsamında çok kıymetli Komisyon Başkanımız ve üyelerine , Partimizin diğer Komisyonlarında görev alan Başkanlarımıza ve üyelerine kolaylıklar diledik” dedi. 

Temayül yoklaması sırasında kendisine destek veren tüm partililere teşekkür eden Kaval “Bu vesile ile temayül yoklamasında bizlere gönüllerinde yer açan ve mahcup olamayacağımız şekilde destek veren, çalışma yapan teşkilat kardeşlerimize, köy başkanlarımıza ve muhtarlarımıza şükranlarımızı arz ediyoruz.

Ayrıca Ankara’dan gelerek desteklerini esirgemeyen Düzceli hemşerilerime , Düzce’den gelerek desteklerini veren amcamız Muhtarlar Derneği Başkanı Tacettin Kaval’a, Yaşar Çengel’e ve Sedat Özbek abimize ve diğer muhtarlarımıza hassaten teşekkür ederim. Allah razı olsun. Allah sizlere mahcubiyet yaşatmasın” diye konuştu.

Aday adayı Abdülkerim Kaval’ın isminin üst komisyona verilmesi bekleniyor.

Haber: Elif Varol


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar