Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SEÇKİN:ANKARA'YI İYİ TANIYORUM

Düzceli iş insanı Erkan Seçkin,14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem milletvekili seçimleri için AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yaptı.

SEÇKİN:ANKARA'YI İYİ TANIYORUM
21.03.2023 - 17:24
Güncelleme 21.03.2023 - 21:21
Haber Merkezi

Savunma sanayi sektöründe önemli görev alan Düzceli iş insanı Erkan Seçkin, 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yaptı. AK Parti İl Başkanlığı’na gelen Seçkin İl sekreterliğinde başvuru işlemlerinin tamamlanmasının ardından AK Parti il yönetim kurulu üyesi ve İl sekreteri Ali Süler’e başvuru dosyasını teslim etti.

Başvurunun ardından açıklama yapan Erkan Seçkin; “Başvurumuzu yaptık, benimle birlikte aday adalığı başvurusunu yapanlara başarılar diliyorum. Bu bir mücadele, bir yarış. İnşallah bu yarışın sonunda vatana millete hizmet etme imkanı tanınırsa bizde Düzce’mize hizmet etmeye çalışacağız.

Ak Parti’de 3. aday adaylığı başvurum inşallah bu başvurum adaylığa dönüşür. Küçüklükten başlamış olduğum siyasi hayatımda, inşallah milletvekilliği ile taçlandırmayı düşünüyorum. Yapacak olduklarımı ben biliyorum, Ankara’yı tanıyorum, bürokrasiyi tanıyorum, devleti tanıyorum. İnşallah Düzce’me hizmet etmek için elimden gelen tüm gayreti göstereceğim.” dedi


Editör: D. GAZETESİ