Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ABDÜLKERİM KAVAL'DAN 18 MART MESAJI

AK Parti milletvekili aday adayı Abdülkerim Kaval, 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferinin yıldönümünde Gölyaka'da gerçekleştirilen törene katıldı. AK Parti milletvekili aday adayı Abdülkerim Kaval, burada Çanakkale şehitlerinin çocuklarıyla birlikte Çanakkale mesajı verdi.

18.03.2023 - 23:51
Güncelleme 19.03.2023 - 00:05
Haber Merkezi

Zorluklarla kazanılan zafere dikkat çeken Abdülkerim Kaval, “Değerli Düzceli hemşerilerim. Çanakkale zaferinin yıldönümünde bu topraklar için 250 binden fazla vatan evladımızı şehit verdik.

Çanakkale eski dünya yeni dünya bütün akvamı beşere karşı meydan muharebesi verdiğimiz zaferin adıdır. Buradan öncelikle şunu söylemek istiyorum, her Türk vatandaşının Çanakkale’yi mutlaka ziyaret etmesi gerekiyor. Çünkü orada imkansızlıklar içinde kazanılmış adeta yeryüzünün, gökyüzünün bütün arşı alanın desteği ile kazanılmış bir zafer vardır.

Dolayısıyla bizim inancımızda Cennet-ül Ala ve Cennet-ül Muella’dan sonra en ulvi, en mukaddes şehitlerimiz orada yatmaktadır. Dolayısıyla o şehitlerimizi mutlaka ziyaret etmesini özellikle rica ediyorum. Zaferimizin yıldönümünde başta Çanakkale olmak üzere bütün şehitlerimizi, Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kelam Atatürk’ü rahmet, minnet, şükran ve dualarla anıyorum. Ruhları Şad olsun” dedi.


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar