Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HATUN ALBAYRAK BAŞVURUSUNU YAPTI

AK Parti’den Milletvekili aday adaylığını açıklayan Hatun Albayrak “Düzce’mizin geleceğinde emek vermek istiyorum” dedi.

HATUN ALBAYRAK BAŞVURUSUNU YAPTI
18.03.2023 - 17:03
Haber Merkezi

AK Parti Düzce teşkilatı kurucusu, çeşitli dönemlerde AK Parti yönetimlerinde yer alan ve Türkiye spor kamuoyunun yakından tanıdığı Türkiye Karate Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi, salon sporlarında birçok başarılı kulübün başkanlığını ve kuruculuğunu yapan Hatun Albayrak Şengüloğlu, kurucuları arasında yer aldığı AK Parti’den Milletvekili aday adaylığını açıkladı. 

Düzce kamuoyunun yakından tanıdığı özellikle spor camiasının başarılı iş insanlarından, AK Parti kuruluşunda kurucular kurulu üyesi olan, Belediye meclis üyesi, Belediyespor voleybol ve basketbol takımlarının üst lige yükseldiği dönemdeki başkanı, Türkiye Karate Federasyonunda 3 dönem yönetim kurulu üyesi, halen Türkiye Profesyonel ligde mücadele eden Düzce Atletik Spor Kulübü Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu, 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekilliği seçimi için kurucusu olduğu AK Parti’den aday adayı oldu.

Hatun Albayrak Şengüloğlu; aday adaylık başvurusun yaptığı açıklama da; “Düzce nüfusunun yüzde 73’ünün kadın ve gençlerden oluşan bir şehir. Bu şehirde doğan, büyüyen, siyasete giren, gençlerin daha sağlıklı olması için girişimlerde bulunan bir kadın, bir anne, bir kız kardeş olarak Düzce’mizin geleceğinde emek vermek istiyorum.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Türkiye Yüzyılı vizyonu çerçevesinde hem sporcu, hem siyasetçi hem iş insanı hem de bu kentin bir çocuğu olarak çalışmak için bu kutlu yola çıkmaya karar verdim. Ülkemizin birçok badirelerden geçtiği bu günlerde devletime, milletime hizmet etmek için Kurucusu olduğum AK Parti’den 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde aday adayı olduğumu açıklamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar