Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK PARTİ'YE YOĞUN İLGİ

Düzce’nin milletvekili olabilmek için yola çıkan aday adaylarından AK Parti’ye yoğun ilgi var. Milletvekili aday adayları başvuru kuyruğuna girdi.

AK PARTİ'YE YOĞUN İLGİ
16.03.2023 - 09:52
Özel Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 10  Mart’ta imzaladığı karar ile 14 Mayıs 2023 seçim süreci başladı. 

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri öncesi  AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adaylığı başvuruları devam ediyor. Bu kapsamda Düzce’nin tanınan iş insanları adaylık müracatlarını AK Parti Düzce İl Başkanlığına yapıyor. 13 Mart’ta başlayan aday müracaatlarını bugünde yapmaya devam edecek.  Başvuru aidadı  AFAD’a bağış şeklinde yapılıyor. 

Aday adaylığı koşulunu taşıyan yetişkinler 20 bin TL, Kadınlar ve gençler 10 bin TL, engelliler ise 5 bin TL bedel karşılığında başvurusunu gerçekleştiriyor. AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adaylığı için başvurusunu yaparak dosyasını teslim etmelerinin ardından kesin aday listeleri ise 19 Nisan’ da ilan edilecek. 
( Haber: Can Beşer)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar