Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI'NDAN CEMİYETE ZİYARET

Düzce Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu basının önemine dikkat çekerek “Basın bir ulusun ortak sesidir” dedi. Şengüloğlu, Cemiyet ziyaretinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile karanfil hediye etti.

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI'NDAN CEMİYETE ZİYARET
8.03.2023 - 14:01
Güncelleme 8.03.2023 - 20:46
Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile AK Parti Düzce İl Başkanlığına atanan Hasan Şengüloğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gül ve  yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. 

Olağan üstü kongre ile yenilenen Düzce Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Hasan Şengüloğlu basının önemine dikkat çekerek  " Basın bir ulusun ortak sesidir” dedi.

Yeni Cemiyet yönetimine tebriklerini ileten Şengüloğlu “ Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Misafirperverliklerinden dolayı fedakar tüm basın mensubu arkadaşlara teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" diye konuştu.  

8 Mart Dünya Kadınlar gününü de kutlayan Şengüloğlu, bayan gazetecilere karanfil verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İslam Keleş de Hasan Şengüloğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. AK Partinin  yeni yönetime başarılar diledi. 


Editör: A. Beşer Karpuz