Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK GENÇLER DEPREM SAHALARINDAN AYRILMIYOR

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzceli AK Gençlerin Kahramanmaraş’ta arazi tipi araçlarla yardımları ücra köylere ulaştırdığını söyledi.

AK GENÇLER DEPREM SAHALARINDAN AYRILMIYOR
28.02.2023 - 10:20
Haber Merkezi

Gençlerin bölgede aktif olarak çalıştığına dikkat çeken Şengüloğlu Düzce’de kalan depremzedeler için de tüm imkanların seferber edildiğine dikkat çekti. 

AK Parti Düzce Gençlik Kolları Üyesi 25 gencin bölgede yardımların depremzedelere ulaştırılması için çalıştığını belirten Şengüloğlu “AK Parti Gençlik Kolları üyesi 25 gencimiz Kahramanmaraş’ta Cemre grubu ile birlikte koordineli hareket ederek ücra köylere yardımların ulaştırılmasını sağlıyorlar. Onlara arazi araçları tahsis edildi. Bu araçlarla köylerde ihtiyaç sahiplerine ulaşıyorlar. Gençlerimiz dönüşümlü olarak bölgeye gidiyor” dedi.

Hasanşengüloğlu Düzce’de kalan depremzedelerin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında da ciddi bir çaba harcandığını vurgulayarak “Orada AK Gençlerin faaliyetleri tamamlanmak üzere. Düzce’de kalan depremzedelere yönelik yardımlarımıza ağırlık veriyoruz. Tüm ihtiyaçlarını gideriyoruz. Yaşadıkları illere geri dönmek isteyenler oluyor.

Onlara da gerekli desteği veriyoruz. Ayrıca burada yurtlarda kalan depremzedelere 3 öğün sıcak yemek veriliyor. Sosyal Marketten giyecek ihtiyaçlarını gideriyorlar. Hepsi Düzce’ye minnettar ve hiçbir eksiklerinin olmadığını söylüyorlar. Bizde elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” diye konuştu. Haber: Elif Varol


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar