Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HASAN ŞENGÜLOĞLU DEPREM BÖLGESİNDE

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu asrın felaketinin yaşandığı Kahramanmaraş’ta depremzedeler ile buluştu. Koordinasyon çalışmalarına ve yardım faaliyetlerine katılan Şengüloğlu, bölgenin yeniden ihya edileceğini, hiçbir depremzedenin yalnız bırakılmayacağını söyledi.

HASAN ŞENGÜLOĞLU DEPREM BÖLGESİNDE
15.02.2023 - 15:25
Haber Merkezi

Şengüloğlu depremin isimsiz kahramanları olarak nitelendirdiği Düzce İl Özel İdaresi ekipleri ile Elbistan’da bir araya geldi. 

“HEM GURURUMUZ HEM UMUDUMUZ OLDULAR”
Tüm ekipmanları ile depremin acısını hafifletmek için çabalayan Düzce İl Özel İdaresi'nin fedakâr personellerine teşekkür eden Şengüloğlu “Her biri hem umut hem de gururumuz oldu, enkaz çalışmalarında büyük bir emek ortaya koyarak milletimizin gönlünde kocaman yer edindiler. Milletimizde biz de minnettarız. Allah hepinizden razı olsun” dedi. 

Depremden en çok zarar gören yerlerden Elbistan'daki çalışmaları koordine etmek üzere sorumlu olarak görevlendirilen Düzce eski Valisi ve Samsun Valisi Zülkif Dağlı ile de görüşen Şengüloğlu, koordinasyon toplantısına katıldı. 

“BÖLGE YENİDEN İHYA EDİLECEK”
Şengüloğlu, Kahramanmaraş Nurhak'ta depremzedeleri de yalnız bırakmadı. 
Asrın felaketine maruz kalan depremzedelere Düzce'den sadece lojistik destek vermekle yetinmediklerinin altını çizen Şengüloğlu  “Nurhak ilçesindeki tüm mahalle ve köylerde yaralarını derinden hissettiğimiz, gönül bağı kurduğumuz vatandaşlarımıza moral olduk.

Devlet ve millet dayanışmasının en net görüldüğü bu bölgeleri yeniden inşa ve ihya edecek, hiç kimseyi yalnız bırakmayacağız” diye konuştu.


Editör: D. GAZETESİ