Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"KADINLARIMIZ HAK ETTİĞİ DEĞERE KAVUŞTU"

AK Parti mahalle başkanları ve sandık görevlileri toplantısı yapıldı. Ayşe Keşir, AK Parti ile kadınların güçlendiğini vurgulayarak “ Sandıklara sahip çıkmamız gerekiyor” dedi.

"KADINLARIMIZ HAK ETTİĞİ DEĞERE KAVUŞTU"
4.02.2023 - 19:50
Güncelleme 4.02.2023 - 19:55
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantı ile mahalle başkanları ve sandık görevlileri bilgilendirildi. AK Parti Kadın Kolları genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in de katıldığı toplantı da sandıklara ‘sahip çıkın’ mesajı verildi.

  AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından KYK yurdu konferans salonunda Mahalle başkanları ve sandık görevlileri toplantısı düzenlendi. Toplantıya AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile partili kadınlar katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, yaptığı konuşmada kadınların AK Parti için önemini vurgulayarak, “AK Parti için kadınlar, erkekler kadar değerli. Bunu partimizin her kademesinde kadınlara görev vererek göstermiş bir partiyiz. Bu noktada geçmişte özgürlükler adına yaşattığımız her mağduriyeti biz kadınlarımız ile birlikte aştık. Asırlardır hayalini kurduğumuz uzak gibi görünen nice düşleri biz sizlerle beraber gerçeğe dönüştürdük. 

İnancından dolayı dışlanan, kılık kıyafetinden dolayı mağdur edilen nice kadınlarımızın nice insanımızın hakkını biz sizlerle beraber ortaya koyduğumuz milli irade ile teslim ettik. Bugün Türkiye’de herkesin hakkı olan özgürlüğü korumanın, kollamanın gayretindeyken bu emanete hale  gelmemesi için mücadele etmeye devam ediyoruz. 

Bunun için en çok dikkat etmemiz gereken yer sandıktır. Siz değerli kadınlarımızın azmi sayesinde Sandık kurullarında görev alan kadınlarımızla beraber milletimizin sandıklarımıza sahip çıkmamız gerekiyor. İl Başkanı olarak sizlerden ricam sandıklarımıza sahip çıkalım. Bizim ülkemize borcumuz olduğunu asla unutmayalım. Bu güzel ülkeyi yarınlara birlikte taşıyalım” dedi.

 KEŞİR: KADINLARIMIZ HAK ETTİĞİ DEĞERE KAVUŞTU

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise konuşmasında kadınların toplumdaki önemine vurgu yaparak, “AK Parti kurulduğu günden bu yana kadınlarımızı el üstünde tutmuştur. Gerek parti içinde gerekse ülke yönetiminde daha önce yapılmayan birçok çalışma yapılmış, ötekileştirilen, dışlanan kadınlarımız hak ettiği değere kavuşmuştur. 

Evinde anne, eş olan kadınlarımız yönetimlerde ise yeri geldi kurtarıcı oldu yeri geldi, destekleyen oldu. Ama hep el üstünde tutuldu. Kadınlarımız ile AK Parti hep güçlendi, hep ileriye baktı. Şimdi de bizim kadınlar olarak bu değere sahip çıkarak sandıklara sahip çıkmamız gerekiyor” dedi. 

Konuşmaların ardından AK Parti Kadın Kollarında görev yapan geçmiş dönem il kadın kolları başkanlarına plaket verildi. 

Haber: Selçuk Akyol

 


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar