Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TÜRKİYE MİLLET İTTİFAKI İLE NEFES ALACAK

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Türkiye’nin Millet İttifakı ile nefes almaya başladığını söyledi.

TÜRKİYE MİLLET İTTİFAKI İLE NEFES ALACAK
31.01.2023 - 16:14
Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, 6’lı masanın ‘Yarının Türkiyesi’ sloganıyla tanıttığı ortak hükümet programı tanıtım toplantısına katıldı. 

Başkan Cemşit, toplantıda büyük coşkuya tanıklık ettiklerini belirterek “Yarının Türkiye’sini kuracak olan Millet İttifakı Ortak Politikalar Mutabakat Metnini açıkladı. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan, Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ve Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen toplantı büyük bir coşkuyla yapıldı. Bizler de katıldığımız toplantıda büyük bir coşkuya buna tanıklık ettik” dedi. 

Açıklanan 2 binin üzerindeki madde ile ülkenin uzun zamandır yaşanan krizden çıkacağını savunan Cemşit  “Toplantıda açıklanan metinde yer alan 9 ana başlıktaki 2 binin üzerindeki madde ile ülkemizin uzun zamandır yaşadığı krizden çıkması hedefleniyor. Ülkemizi her konuda bir çıkmaza sürükleyen iktidar gidecek, sağlıktan eğitime, yargıdan dış politikaya, işsizlikten ekonomik krize tüm sorunları çözecek milletin iktidarı gelecek. ‘Yarının Türkiyesi’ni hep birlikte inşa edeceğiz. Her şey çok güzel olacak” diye konuştu.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar