Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“SEÇİMLER İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”  

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Düzce İl Başkanlığına atan Hasan Şengüloğlu, parti yöneticilerince Düzce gişelerinde karşılandı. Şengüloğlu 2023 yılında yapılacak seçimler için var güçleri ile çalışacaklarını söyledi.

 “SEÇİMLER İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”   
25.01.2023 - 11:29
Güncelleme 25.01.2023 - 11:58
Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile ataması yapılarak görevi teslim alan AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, parti yöneticileri ve coşkulu kalabalık tarafından Düzce gişelerinde karşılandı.

Milletvekili adayı olmak için görevden istifa eden Mustafa Keskin’e yaptığı hizmetler için teşekkür eden Şengüloğlu “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle AK Parti Düzce İl Başkanlığı görevi şahsımıza tevdi edilmiştir. Bu süreçte desteğini esirgemeyen tüm teşkilat mensuplarına, sevenlerime, dostlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Önceki dönem İl Başkanımız Mustafa Keskin'e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.  

Hasan Şengüloğlu 2023 yılı seçimleri için var güçleri ile çalışacaklarını vurgulayarak “Allah’ın izniyle tüm teşkilatlarımızla 2023 seçimleri için var gücümüzle çalışacağız. Partimiz teşkilatlarımız ve İlimiz için hayırlı uğurlu olsun inşallah” diye konuştu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar